Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

2 страхотни оферти!!! Alfa 147 JTD или Fiat Bravo 1.8 GT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ами ще измислим нещо по въпроса... смисъл като се чуя с авера ми ще му кажа, че има човек който проявява сериозен интерес, да види какво ще може да уреди там на място с цената и в крайна сметка да се стигне до удовлетворителна сделка и за 2-те страни т.е. да няма набутани.

    Коментар


      #17
      Колеги днес се чух с момчето в Италия. По обяд е ходило да капарира Bravo-то, но се оказало, че вече и то е продадено! Явно хората в цивилизованите държави не се хвърлят на моргите като нас българите, а вместо това предпочитат читавите автомобили. Както и да е вече и 2-те коли са продадени т.е. темата може да бъде заключена или изтрита от модераторите!!!П.П. Ако авера ми не намери читав автомобил като тези 2-та в близките седмици пътуването му насам може и да се отложи за известно време. А ако има някаква нова оферта пак ще пускам тема. Айде със здраве!

      Коментар


        #18
        Аз ли съм карък или така ми се струва. Откакто си го купих тоя Фиат , нещо не ми върви с колите
        '99 Fiat Bravo GT 1.9 JTD 105 h.p.



        Коментар


          #19
          PeacemakeR написа:
          Аз ли съм карък или така ми се струва. Откакто си го купих тоя Фиат , нещо не ми върви с колите
          Ами не знам колега, но дано не си прав и е само случайност

          Коментар


            #20
            Извинявай колега ама цялата тема заприлича на "продавам прекрасни коли ама друг път". За какво бяха всичките тези обяснения и мнения и как може да продаваш нещо което дори не си капарирал???Нищо лично....Поздрави

            Коментар

            Working...
            X