Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам/Бартер Алфа Ромео GTV V6 Turbo 202кс.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам/Бартер Алфа Ромео GTV V6 Turbo 202кс.

    За голямо съжаление кризата не ме подмина и мен и се налага да се разделя с красавицата Марка: Alfa RomeoМодел: GTVДвигател: 2000 V6Дата на производство: 10.1996Пробег: 117 000Цвят: Син Металик2(3) ВратиABS - 2брAirbagАлармаБартерЕл. ОгледалаЕл. СтъклаЗастраховкаИмобилайзерКлиматикКожен салонЛети джантиМеталикСерво управлениеСтерео уредбаХалогенни фаровеЦентр. заключванеЕкстри: Лети джанти 17" с почти нови гуми, перфектен кожен салон, Серво, Ел. пакет, почти нов акумулатор с гаранция, Климатик, Халогени, Перфектен външен вид и състояние.Колата е обслужена напълно на 106 000км - ремъци, ролки, филтри, масла. Преди 1300км са сменени маслото и филтрите. Двигателя и турбината са в идеално састояние, няма проблеми с електрониката, ходовата част е ОК, съединителя предполагам, че е сменен малко преди да я взема понеже отделя ниско долу. Колата е с нова гражданска платена за цялата година и пълно каско на вноски. Всички данъци и такси са платени.Забележки: по предната броняЦена: 8000лв. възможен е коментар или бартер за по-евтина кола с доплащане.НОВА ЦЕНА6000лв за кеш! 7000лв за бартер!За контакти: 0895 36 79 79

    #2
    Здравей колега, алфетата е много добра. Интересуваш ли се от бартер за Голф 4-ка ?

    Коментар


      #3
      Сори за спама ама такава красавица не се сдържах успех в продажбата дано я купи някой който да я глези.
      преди FIAT-BRAVO1.9JTD сега FIAT-MAREA1.8-16v

      Коментар


        #4
        Колега,бартер за 99 година фиат браво ХГТ ВИС новия двигател 155 коня с малко доработки и готова за каране?Пиши на лично!

        Got nos?

        Коментар


          #5
          dalgia123 написа:
          Сори за спама ама такава красавица не се сдържах успех в продажбата дано я купи някой който да я глези.
          на живо е още по-хубава, пък човек като я подкара.... Колеги, писал съм Ви лични съобщения

          Коментар


            #6
            Манията е продадена, честито на новия собственик!

            Коментар

            Working...
            X