Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Алфа 156 2.0 ТС с проблем може и бартер

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Алфа 156 2.0 ТС с проблем може и бартер

    Марка: Alfa RomeoМодел: 156Двигател: 2000 16V TS 155hpДата на производство: 98Пробег: 116 000 пo километраж /иначе немам представа/Цвят: Перла някаква си .. Особенности:4 вратиABS Airbag 2брАлармаЕл. ОгледалаЕл. СтъклаИмобилайзерМахагонов интериорКлиматроникМеталикСерво управлениеХалогенни фаровеЦентр. заключванеобщо взето - дистинкив оборудванеПроблема на колата е че е прескочил ангренажния ремък. Не е скъсан. По ходовата част има за смяна амортесьорче отпред в ляво че потропва. Външни забележки пак има - предна броня - ужулена и задна дясна врата на едно място леко хлътнала - колата е на жената все пак. Съединителя е чисто нов - Валео, както и лагер помпата. Който има нужда от повече инфо да се обади. Цената в този вариант е 3000 лв. Може и бартер, но само за италианска кола с или без доплащане от моя страна или на купувача. Снимки за момента не мога да пусна, щото не е снимана почти никога. Тел. за връзка : 0888 590847
    Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
    Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

    #2
    нещо разбито по двг следствие на прескочилия ремък??
    Powered by Emzo

    Коментар


      #3
      ? и аз съм заинтересован .. какво и има на колата точно. бартер за колата от подписа?
      Fiat Bravo - НАЙ-БЪРЗИЯ с вариатор Powered By . . .
      Fiat Marea 1.6 16V - Not Powered By ... YET !
      Alfa Romeo 155 2.0 8v Twin Spark - в гаража ...
      Lancia Delta 1 HF 2.0 8v TURBO

      Коментар


        #4
        ще да е посмачкало нещо, иначе колегата щеше ли да я дава за 3000 лв, вместо да смени ремъка с ролките и пак да си кара... иначе и аз се вълнувам леко, но само ако първата част на поста ми не е вярна
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          е аз съм казал че е с проблем :ми криви клапани, иначе валовете и повдигачите са оксамо водачи мисля каза майстора че ше требват ощенамерил съм нова глава оборудвана, момчето и иска 300 лв смея да твърдя освен това че е даже чистак нова не ми се инвестира повече в тоя автомобила и на жената и омръзна вече .. иска друга .. по-малкаможе бартер за Пунто, Браво ... може да доплатя .. и т.н.който иска повече инфо нека се обади да му обясня всичко че така с това писане ...
          Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
          Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

          Коментар


            #6
            up
            Fiat Bravo - НАЙ-БЪРЗИЯ с вариатор Powered By . . .
            Fiat Marea 1.6 16V - Not Powered By ... YET !
            Alfa Romeo 155 2.0 8v Twin Spark - в гаража ...
            Lancia Delta 1 HF 2.0 8v TURBO

            Коментар


              #7
              упвам темата може бартер за Браво, Брава, Мареа, Пунто МК2 с доплащане / без доплащане предпочитам дизелова кола за бартера ... без значение дали е нов или стар дизел ... варианти много ... може и продажба ... ето една-две снимки на колата
              Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
              Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

              Коментар


                #8
                ъп ... може и бартер за ТЕМПРА, ТИПО, 145, 146 .. абе за нещо италианско цената ше я изкоментираме пак на място ...
                Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
                Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

                Коментар


                  #9
                  Алфа

                  Колега не ни подвеждаи че колата почти никога не е снимана, точно тези снимки вървяха много време в м........

                  Коментар


                    #10
                    Re: Алфа

                    valentin_63 написа:
                    Колега не ни подвеждаи че колата почти никога не е снимана, точно тези снимки вървяха много време в м........
                    колега точно тези снимки са пуснати в мобилето малко след като беше побликувана обявата тука ... като нямаш интерес към колата кво драскаш в темата ..
                    Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
                    Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

                    Коментар


                      #11
                      Алфа

                      Колега, Коректност, не драскам а пиша истината.Днес сме 27 08 09 обява нямаш в м.... а имаше.Точно защото имам интерес към марката и следя обявите съм сигурен в написаното от мен. Доно тук имаш успех.6. ОФФТОПИК-ът няма да се толерира! Отговорите на обявите трябва да са пряко свързани с обявите и да са написани точно и ясно, така че да се избягват ненужните дискусии. Модераторски екип на fiat-bg.org

                      Коментар


                        #12
                        Re: Алфа

                        valentin_63 написа:
                        Колега, Коректност, не драскам а пиша истината.Днес сме 27 08 09 обява нямаш в м.... а имаше.Точно защото имам интерес към марката и следя обявите съм сигурен в написаното от мен. Доно тук имаш успех.
                        еми няма защото е изтекла и не знам какъв е проблема с тея снимкипри положение че колата е с проблемвъншния и вид е точно такъв какъвто съм описалдаже на едната снимка си личи и задна дясна врата къде е леко хлътнала .. и другия и проблем е предната броня, коятое поожулена от бурдюрите ... смачкано и надрано друго по колата нямавместо да пишем щуротии ела ако те интересувай и я огледайснимките на колата които съм постнал са от миналогодишния Италфести едва ги намерих даже на един колега от Алфа форума в темата за снимки ... ако намериш на колата повече снимки евала ...
                        Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
                        Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

                        Коментар


                          #13
                          Алфа

                          Успех с продажбата, да с е смята като ъп.6. ОФФТОПИК-ът няма да се толерира! Отговорите на обявите трябва да са пряко свързани с обявите и да са написани точно и ясно, така че да се избягват ненужните дискусии. Модераторски екип на fiat-bg.org

                          Коментар


                            #14
                            Ъпвам отново темата след 2 години :D Колата стоя 24 месеца без да бъде отремонтирана.Преди 2 месеца нещо ми писна да я гледам такава и я почнах.Единствения проблем беше главата - 16 клапана криви.Съответно смених всичко с ново - клапани, гумички, водачи, кученца, шлайф, гарнитури и т.н.Всички ролки са подменени с нови /без изключение/ - ангренажни, пистови и ролки на баланс. валове. Същото важи и за ремъците. Нова водна помпа, нов дебитомер, нова ламбда сонда, нов алтернатор и други дребни части.В момента е с Castrol EDGE 10w60 - на 450 километра. Нов антифриз. Забележките по външния вид си остават - задна дясна врата и предна броня /поожулена/.Има годишна винетка за 2011 и гражданска отговорност. Алармата работи, климатика е зареден, проверен и изправен. Колата си работи и върви нормално както преди.Причината да ъпвам темата е, че вече имаме 2 други коли по-нови и тази ни е излишна. Пък и данаците са и доста пари в община Пазарджик.Общи взето нямам какво да я правя.Предлагам я на бартер единствено за ФИАТ, може и Ланча /въпроса е да е малка колата, предпочитам дизел/ - нямам претенции за бартера /чист, доплащане/ .. важно е и двете страни да сме доволни. Контакти : 0894 647058Поздрави на всички
                            Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
                            Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

                            Коментар

                            Working...
                            X