Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Marea 1,6 16V GAS - 599 EUR - 1999 - Италия

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Marea 1,6 16V GAS - 599 EUR - 1999 - Италия

    Пускам тази обява само за да се ориентирате калко са паднали цените:600 ЕВРО + 400 ЕВРО за докарване ... те и тука се намират по 2000 лева ама без газовата уредба - ошушкани...http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...er=6който иска може да отиде да си я докара ...
    Прикачени файлове
    Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

    #2
    или още по добре това (ако обявата може да се приеме за реална):Fiat Bravo 1.9 Multijet 16V DPF Sport http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...Number=1Preis: 6.000 EURKilometerstand: 18.000 kmLeistung: 110 kW / 150 PSKraftstoffart: DieselErstzulassung: 03/2007SCAFparts GbRKumschütz 702627 KubschützDeutschland1. Tel.-Nr.: +49 (0)3593 9858062. Tel.-Nr.: +49 (0)152 09497426Fax: +49 (0)3593 985805
    Прикачени файлове
    Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

    Коментар


      #3
      Това последното реално ли е Едит: Сигурно не, линка не работи.
      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

      Коментар


        #4
        ако беше реално щях да си купя още едно :D
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          Не виждам нищо атрактивно в цената на Мареата, защото й личи, че е пълен дарак - ми то няма нищо здраво по нея -брони, капак,дръжки, капачка на резервоара, отзад в дясно е удряна, боята пълна скръб, седалката изкорубена.Помисли и мотора в какво състояние е при такова обгрижване. Това се вижда от снимките-а представи си я на живо какво е.Вижда се и че и другите им коли са като от морга-искам да кажа , че цената не е показателна колко са поевтинели фиатките.

          Коментар


            #6
            =Rudi= написа:
            Не виждам нищо атрактивно в цената на Мареата, защото й личи, че е пълен дарак - ми то няма нищо здраво по нея -брони, капак,дръжки, капачка на резервоара, отзад в дясно е удряна, боята пълна скръб, седалката изкорубена.Помисли и мотора в какво състояние е при такова обгрижване. Това се вижда от снимките-а представи си я на живо какво е.Вижда се и че и другите им коли са като от морга-искам да кажа , че цената не е показателна колко са поевтинели фиатките.
            ............ами именно такива коли се внасят тук в 90 % от случаите. Джамбазите купуват такива, като при пакет получават поне една бонус. След това идват тук малко напудряне, връщане на километражи и айде на пазара......а пък ние си мислиме че караме коли - КАРАМЕ ДАРАЦИ

            Коментар


              #7
              занимавам се с коли и поне за мен, няма никакви бонуси, една кола колкото и да я пудриш, ако не става, не става, а кара дараци, този който се стиска ,че видял някоя с 500 лв. по-евтина и хоп взима я ма после главата почва да го боли

              Коментар


                #8
                Re: Marea 1,6 16V GAS - 599 EUR - 1999 - Италия

                niko_ymn написа:
                Пускам тази обява само за да се ориентирате калко са паднали цените:600 ЕВРО + 400 ЕВРО за докарване ... те и тука се намират по 2000 лева ама без газовата уредба - ошушкани...http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...er=6който иска може да отиде да си я докара ...
                Немога да разбера какво се опитваш да покажеш с този си пост! Първо тая кола неможе да стъпи и на малкият пръст на най-зле поддържаната кола, която се продава във форума! С този малък за това купе двигател, цялата смачкана (буквално) от каране, със салон, който е бил свинеферма до преди месец и какво ще ми докараш тая кола за 800 лв. Ами тук регистрация, еко такса, застраховки, обслужване?! И ако си мислиш, че в КАТ ще те пуснат да е регистрираш в това състояние на предницата...... Айде моля ти се недей да пишеш глупости! Заради хора като тебе сега някой друг, който не е много в час с колите, ще намали продажната цена на своята кола и после ще се чудиме защо пазар за наще коли няма, защо хората се циганят за 100-200 лв...... Много ме ядоса с този пост.....
                MB 280 S W108 67' - pickUp
                MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
                ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
                Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
                office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

                Коментар


                  #9
                  tyson написа:
                  Това последното реално ли е Едит: Сигурно не, линка не работи.
                  Ами лапнали са я вече, за това линка е станал невалиден - снощи си работеше.
                  Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                  http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                  Коментар


                    #10
                    Re: Marea 1,6 16V GAS - 599 EUR - 1999 - Италия

                    Suppish написа:
                    Заради хора като тебе сега някой друг, който не е много в час с колите, ще намали продажната цена на своята кола и после ще се чудиме защо пазар за наще коли няма, защо хората се циганят за 100-200 лв...... Много ме ядоса с този пост.....
                    Ми отдолу има къде да цъкнеш за да не наблюдаваш темата. Наводнихме се с морги, никой не ни е виновен. Западноевропейците трябва да ни плащат такса смет. Те трябва да платят за бракуването на тези коли, а ние им даваме и пари на сичкото отгоре освен, че ги оттърваме. Един фиат специално - ако е над 10 години - най-малкото на въздушната му възглавница не може да се разчита - за справка си погледнете лепенката в жабката - има продупчено до коя дата дават гаранция на еърбега.Нищо не съм целял с тоя пост - просто видях две евтини фиатчета и написах - ако някой си ги хареса да действа ... тва е пазар ... като не Ви харесва, че в момент на криза цените са паднали - еми не продавайте тогава!***ОБЯВАТА ЗА ГРАНДЕ ПУНТО СЕ ОКАЗА ФАЛШИВА - ПОЛУЧИХ НА е-maila си отговор, които много прилича на една от типичните схеми за измама - предплащаш по банков път за да ти я запазят и не намираш после такъв продавач, ето долу-горе как изглеждат подобни писма - превдени софтуеърно (ще го редактирам по-късно):
                    Превозното средство е в добро състояние, не е техническа повреда на всички, няма драскотини и вдлъбнатини, няма скрити дефекти.Работил съм в Германия за последната година и съм закупили автомобил there.The колата има немски документи, и ще дойде с пълно обслужване история. Моята компания искаше ме върна вкъщи, така че в момента съм в Англия (Великобритания). Аз бях докараха колата вкъщи с мен и това е вече в Англия.Аз се опитвам да го продадат на тази цена, защото няма да я използват повече (волана е на лявата страна и то много трудно за мен да карам то), то "АД жалко да водят такава кола, а не да я използвате.Опитах се да продам колата във Великобритания, но никой не искам е да си купя един отляво волана колата.Колата ми е вече в една корабна компания от тук, от Великобритания, по техните местни representant. (I плаща тази компания да се грижи за транзакция).Ние може да има сделка, ако наистина са заинтересовани да го закупите.Цената е правилна и тя не е по договаряне и тя включва и транспорта.Моля, пишете ми се да обсъдим само ако проявявате интерес, защото съм уморен от хората, които задават въпроси и не се интересуват изобщо.
                    Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                    Коментар

                    Working...
                    X