Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tipo 1.6ie СПЕШНО! 1500лв !ПЕРФЕКТЕН!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Tipo 1.6ie СПЕШНО! 1500лв !ПЕРФЕКТЕН!!!

    Здрасти на всички колеги! ВС ПЛАТЕНО!!! КАЧВАШ СЕ И КАРАШ!!!-Fiat Tipo 1.6ie-бензин -Дата на производство: 10.11.1993 година -Мощност(к.с.) 75 к.с. -Скоростна кутия: ръчна -Цвят: Сив металик -Категория: Седан -Порбег: 159 345 км(100% реални) ОСОБЕНОСТИ: -4(5) Врати -аларма -металик -Всичко платено до 2011 година-Всички консумативи сменени преди 500км-Генерация:Нова (от меката връзка до края включително) -Махнати са лайсните (според мен така е мн по красива колата) -Мигачите са бели -Задно стъкло(зелен отенък и нови нагреватели) -разход: Градско- 7,5/100км ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: Колата е в перфектно състояние мн е гледана има още неща който не се сещам но мисля че това е основното!!! Без липси по автомобила!КОЛАТА СЕ ПРОДАВА С ОБИКНОВЕННИТЕ ГУМИ И ДЖАНТИ,А НЯКОЙ АКО ИМА ИНТЕРЕС ЗА ДЖАНТИТЕ(1000 МИЛИ-15КИ) МОЖЕ ДА СЕ ДОГОВОРИМЦЕНА: 1500 лв КОМЕНТАР -РАЗУМЕН!!!За връзка: gsm 0883 32 42 97 Пламен или Skype:GuesS_GuesS_Ftv Без БАРТЕРИ!!! Колата се намира в София!!! ПРИЧИНА ЗА СПЕШНАТА ПРОДАЖБА ИМАМ ОФЕРТА ЗА ДРУГА КОЛА И НЕ ИСКАМ ДА Я ИЗПУСНА!!!
    Прикачени файлове

    #2
    брачед сигурен ли си че е 93-та ? щото с тоя волан и табло ми бие на по стара?
    Не е важно колко коня е колата важно е какво магаре я кара!
    ex Tipo 1.6 90HP;ех Tipo 1.4 75 HP;ex Alfa 145 1.9TD 90HP;now Lancia Delta 1.6 16V 1.3HP
    DREAMS: SEDICI !!!

    Коментар


      #3
      100 % нали има талони колата не ме карай да ги снимам,който дойде ще види!!!

      Коментар


        #4
        Не е 93та.Ако е 93та ще е с друго табло,друга маска,друг волан,интериора ще е друг и ще има предни ел.стъкла.А 93та дори някой типовци имат и клима.Повече ми прилича на 90 година
        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

        Коментар


          #5
          Кво само ми сереш в темата бе и според мен си мн прос но се опитвам да се въздържам да ти го кажа!!!Ще помоля без излишни коментари!!!Колега, прочети правилата на форума.1.2. Потребителските постове трябва да показват респект към другите потребители. Гневни или оскърбителни постове няма да бъдат толерирани."Модераторски екип на fiat-bg.org"

          Коментар


            #6
            Който дойде най лесно е да му покажа талоните на колата, на коланите също си пише така че Аз нямам сметка да лъжа!!!

            Коментар


              #7
              за сериозните ще има коментар!!!

              Коментар


                #8
                дай номера на рамата и къде може да се види

                Коментар


                  #9
                  точно в момента немога да ти дам номера на рама , но може да се види в люлин по всяко време!!!А и ако дойдеш 6е ти покажа номера на рамата нямаш грижи

                  Коментар


                    #10
                    То може да е 90-та и в талона пак да пише 93 в талона не е годината на производство,а първа регистрация За цената да не говорим,че е космическа за тази кола,те бравовците са по евтини
                    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                    Коментар


                      #11
                      Съгласен съм за талона ,но на коланите си пише.Относно цената, висока е заради джанти те и гумите , ина4е мога да дам фиата с оргиналните гуми и железните джанти за 1900лв

                      Коментар


                        #12
                        хахахахахахахахахахахахахах :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Пич стегни се малко ти тия пари за нищо ги нямаш :D ако някой трси такова типо да дойде при мене има едно за 1500 и е новия лифт и салон даже ще сваля от цената
                        Не е важно колко коня е колата важно е какво магаре я кара!
                        ex Tipo 1.6 90HP;ех Tipo 1.4 75 HP;ex Alfa 145 1.9TD 90HP;now Lancia Delta 1.6 16V 1.3HP
                        DREAMS: SEDICI !!!

                        Коментар


                          #13
                          Драсния тук рамата(ако искаш и на л.с.),искам да видя,че всичко си отговаря по колата,за приятел е и ако всичко е ок,ще дойдем да я видим.

                          Коментар


                            #14
                            По eper колата наистина излиза 93 година, и мен ме съмняваше с тези ръчки на джамовете,този салон и таблото но...за фаровете не е задължително да са от по-новите.

                            Коментар


                              #15
                              И сега ще идваш ли да я гледаш с твоя приятел?

                              Коментар

                              Working...
                              X