Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Гранде Пунто 1.9 JTD Sport 130кс

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Гранде Пунто 1.9 JTD Sport 130кс

    Цвят : Специална боя оранжев пастел Двигател: Дизел 1.9 JTD Sport 130 к.с.Макс. мощност: 95 kW /130 к.с. Механична 6-степенна скоростна кутия Първа регистрация: 10.01.2007 Има ,,Автокаско

    #2
    Ако имах парите на мига тръгвам и идвам да го взимам Много ми харесва автомобилчето!Успех колега!
    now. BMW E39 523i '98 170hp
    ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
    ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

    Коментар


      #3


      ъпп.с. колата е на известна руса девойка

      Коментар


        #4
        ако кажеш и на коя Yellow_Flash_Colorz_PDT_05

        Коментар


          #5
          Който я познава знае за какво става на дума за колата , а който не я знае .... просто колата е хубава280Nm още на 2000 оборотаПредавателна кутия - 6 степенна, механичнаКормилно управление с електроусилвател Dual Drive (страшно леко се върти волана спрямо обикновенното серво)Гуми - 205/ 45 R17Предни вентилирани дискове 284 ммЗадни дискове 264 ммСобствено тегло 3 врати - 1205 кгРазход на гориво (ДИЗЕЛ, L/100кm) - градски цикъл -7.6- извънградски цикъл -4.6- смесен цикъл -5.7

          Коментар


            #6
            Само тръгваш от цвета и стигаш до под капака!!! Не знам за известната й собственичка, но тази кукла е страшна! И само ще седим, ще гледаме и ще цъкаме. Поне повечето хора. Но пък парите си заслужават и съм сигурен, че всеки, който ги има, няма да се замисли за тази красавица, ако е фен на ФИАТ. Успех в продажбата и разкрий тайната собственичка. Но нещото, което не ми допада, е, че е дизел... Спортната кола си е за бензин, въпреки че ще харчи повече.
            NOW: ???
            Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
            Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

            Коментар


              #7
              Съгласих се с теб, че спорната кола е бенЗин но таЗи се опира и на бенЗиновите

              Коментар


                #8
                dimmX написа:
                Ако имах парите на мига тръгвам и идвам да го взимам Много ми харесва автомобилчето!Успех колега!

                Коментар


                  #9
                  Благодаря За подкрепата колеги... Колата е страхотна, а отностно диЗела... Мисля, че повече няма да се кача на бенЗин и са доста по-добри като въртящ момент и ускорения спрямо атмосфетките p.s. градско раЗхода и пада доста под 7л/100км

                  Коментар


                    #10
                    Сега видях,че Ел Макферсън си е взела нов Фиат 500С.Тази да не би да е предишната й кола.Ако съм познал - кимни с глава/да не разберат другите/ http://www.tuning.bg/avto-novini/el-...a-po-fiat-500c Успех!!!

                    Коментар


                      #11
                      не колега, не тази за която е мислиш а за известноста, те хубавите италиански фенки не са много :P , може би затова има впредвид колегата, че е известна :D Понеже той как го каза, някак си на някой може друго да му прозвучи.И да не остана по назад, нека и аз да похваля колата, че е просто ПЕРФЕКТНА, гледана е в сервиз и просто хората не харесваха там фиат, а бяха голфаджии :D и си промениха вече мнението за фиат П.С. Да отбележа само, че на живо колата е 2 пъти по красива и по лъскава

                      Коментар


                        #12


                        колата e със 17-ки джанти ги върти много доволно а дори не е чипната

                        Коментар


                          #13
                          Наистина е добра количката, ама що двувратка (тя двувратката е като жена без ц*ц*) прати я да и отрежат две врати от зад и да я взимам
                          ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
                          o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

                          Коментар


                            #14
                            KPAHK,Ако не беше с две врати, нямаше да се води Спорт. Иначе ако имах парите, нямаше да я върна.
                            NOW: ???
                            Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                            Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                            Коментар


                              #15
                              .

                              ъп

                              Коментар

                              Working...
                              X