Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Брава 1,8 16v 113hp 1996

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Petrol Engine slogan: Because life begins at 6,000rpm

    Коментар


      #17
      без да се обиждаш цената ти е височка...смъкни малко ,за да имаш успех ако си решил да я продаваш на всяка цена...ако смяташ,че говоря глупости прегледай обявите в немското мобиле,в италия също виж и ще се убедиш...нема начин,цените паднаха доста
      ex.Мареа ТД100

      Коментар


        #18
        Да , знам че е криза и хората искат евтини коли , ама аз нали си казах че коментара на цената е напълно възможен , пък и колицата си е добра , виж дори не съм я пудрил за снимките , единия колега беше казал че е малко стара година , вярно не е 2000 или 1999 или нещо такова , ама пък си върви , а пак и аз този уикенд ще я предглеждам изцяло и ще съм сигурен какви пари си заслужава , но като гледам другите спрямо дизелите ми е висока цената , ама пак имам АГУ ,абе здраве да е като не , ще си я карам
        Petrol Engine slogan: Because life begins at 6,000rpm

        Коментар


          #19
          наистина цената не е малка , но вземи впредвид и газовият инжекцион който съвсем не е за без пари... но все си мисля че някъде 3500 и ще бъде атрактивна

          Коментар


            #20
            Добре , нова цена 3400 лева който дава негова е
            Petrol Engine slogan: Because life begins at 6,000rpm

            Коментар


              #21
              skyline написа:
              Да , знам че е криза и хората искат евтини коли , ама аз нали си казах че коментара на цената е напълно възможен , пък и колицата си е добра , виж дори не съм я пудрил за снимките , единия колега беше казал че е малко стара година , вярно не е 2000 или 1999 или нещо такова , ама пък си върви , а пак и аз този уикенд ще я предглеждам изцяло и ще съм сигурен какви пари си заслужава , но като гледам другите спрямо дизелите ми е висока цената , ама пак имам АГУ ,абе здраве да е като не , ще си я карам
              Дръж си цената както си искаш,аз като продавам евтина кола всеки ме пита:Защо е толкова евтина? Няма угодия Нека да се счиат за ЪП на колегата,Бравата ти е екстра
              Алфа 156 2.4 JTD 20 V 175 кс

              Коментар

              Working...
              X