Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Брава 1,8 16v 113hp 1996

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Брава 1,8 16v 113hp 1996

    Koлеги здравейте,Реших и аз да си продавам колицата , не защото не я харесвам , просто ми трябват пари.Все още нямам снимки на колата , но още утре ще бъдат направени.Та значи Фиат Брава 1,8 16V 113hp , сив металик ,кожен салон в светло кафяв цбят, 1996 година, на 128000 км (знам че сега ще се попитате дали са реални ) РЕАЛНИ СА - отговорът е че колата е минала CarPass , с климатик (допълних го миналия месец с фреон) , ел. стъкла отпред (само) , ел. огледала , МР3 player Sony , ксенонови фарове (само късите), халогени и най важното може би за някой АГУ, слагана в Русе , с редовни документи.Сега няма да ви лъжа че само съм ходил с нея на работа и т.н.Карал съм си я нормално , сменял съм масла редовно на 7-8 хиляди , филтри на маслото и климатика,накладки и дискове , 4 гуми .Колата е в момента с мен в Белгия, но ако има интерес някой , имам планове да се прибирам , така че няма проблем.Снимките както казах още утре , без камофлажи и т.н.Благодаря предварително!
    Petrol Engine slogan: Because life begins at 6,000rpm

    #2
    Колко пари?
    Fiat Brava 1.6 16v

    Коментар


      #3
      Ами тай като не съм в час с цените в БГ , като кача днес снимките ,ти кажи колко даваш
      Petrol Engine slogan: Because life begins at 6,000rpm

      Коментар


        #4
        skyline написа:
        Ами тай като не съм в час с цените в БГ , като кача днес снимките ,ти кажи колко даваш
        Ами първо трябва да видя снимките и тогава да кажа колко
        Fiat Brava 1.6 16v

        Коментар


          #5
          Да , и аз така си мислех : по - късно ще ги кача снимките ,
          Petrol Engine slogan: Because life begins at 6,000rpm

          Коментар


            #6
            Ето ги и снимките : http://www.snimka.bg/album.php?album_id=398589
            Petrol Engine slogan: Because life begins at 6,000rpm

            Коментар


              #7
              Супер е колата колега.Успех с продажбата
              Fiat Tipo 1.4 91 AGT cat.
              Fiat Marea 1.6 16v 99

              Коментар


                #8
                2-3 години по-нова да беше... отнасях я като бръмбър сламка. Дай все пак някаква ориентировъчна цена колега.И каква е газовата?
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар


                  #9
                  Газовата е италианска , и е газов инжекцион , с италиански ел.блок за управление , слагал съм я в Русе , при едни момчета , евала знаят си работата в квартал родина който го чете и е от Русе да знае , палиш я , като минат 27 градуса и директно обръща на газ , нямал съм проблеми никога , сменял съм и филтара един път и това е.
                  Petrol Engine slogan: Because life begins at 6,000rpm

                  Коментар


                    #10
                    Колега, няколко пъти те питаха за цена... щом неказваш ще ти предложа 2 000 лева. Ако се прибираш това лято мини през Търново за да ти я платя и да я вземам Ако имаш интерес пишими на лично.

                    Коментар


                      #11
                      Може ли на Л.С. да ми пратиш телефон или по-точен адрес на тези газаджии и да ми пишеш на какви пари ти излезе инжекциона защото изглежда що годе кадърно направен, а ми е на близо в Русе и мога да им стана клиент евентуално ако цените им са разумни.
                      Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                      Коментар


                        #12
                        Цената е 3800 лева
                        Petrol Engine slogan: Because life begins at 6,000rpm

                        Коментар


                          #13
                          skyline написа:
                          Цената е 3800 лева
                          Това за Белгия или за България?
                          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                          Нека Силата на бъде с Нас...

                          Коментар


                            #14
                            Тази цена ще поискам , като си я докарам аз в БГ.Тоест няма такива глупости от сорта на плащай ми транспортни разходи и т.н. , мисля че за тези км , за тези екстри и за АГУ с кожения салон не искам безбожно много пари П.П. Пазарлаците в рамките на нормалното ги правя и в случая вече казах цената , ако пък има някой който наистина е сериозен и даде координати и когато се прибера се сваржем , добре , като не здраве и пак ще си лафим колко са добри Италиаските бегачки
                            Petrol Engine slogan: Because life begins at 6,000rpm

                            Коментар


                              #15
                              Petrol Engine slogan: Because life begins at 6,000rpm

                              Коментар

                              Working...
                              X