Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не съществува, Моля да бъде изтрита

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не съществува, Моля да бъде изтрита

    Не валидна

    #2
    колега с тия вестници ме уби, феноменално

    Коментар


      #3
      Моите съболезнования на близките ти колега. Ще донеса цветя на помена и съжалявам за неволното убийство. :D :D :D . Ама сега сериозно, скаран съм със компютрите а и нямах друго под ръка да скрия номера, че да не си я познае собственика :D :D

      Коментар


        #4
        колега не отива на хубавата кола, считай го за up.

        Коментар


          #5
          На никой ли не му се кара читаво купе. Колата вече е с ЕКУ от Типо Седичи и вече е 148 кончета.

          Коментар


            #6
            Почти е боядисана.

            Коментар


              #7
              VET написа:
              На никой ли не му се кара читаво купе. Колата вече е с ЕКУ от Типо Седичи и вече е 148 кончета.
              Интересна обява , както и другите две . Ако сложиш нови снимки , може би ще се засили интереса :D Успех !
              Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

              Коментар


                #8
                изкарал си купарите за продан. Колеги купувайте човека си е манияк така че колиците са хубави. и Стоиле трябва да черпиш за рекламата
                fiat coupe 2.0 16v-първата любов
                alfa romeo 155 1.8 8v-следващата
                fiat coupe 1.8 16v -отново във играта
                fiat coupe 1.8 16v-това ми беше четвъртата изгора
                fiat coupe 20 16v TURBO-дочаках ламята спаска, А съм сaмо на 20г.

                Коментар


                  #9
                  Мерси милене, някой ден ще мина към магазина да те видя и да черпя по един айрян, че брат ти ще ми се кара ако пиеш на работното място :D :D :D Абе нещо май няма мераклии.

                  Коментар


                    #10
                    x

                    наистина много хубаво купе

                    Коментар


                      #11
                      Колата е цялостно пребоядисана вече и е слънце. До 1-2 дни нови снимки.

                      Коментар


                        #12
                        Някой да иска перфектен автомобил. :D

                        Коментар


                          #13
                          Колега не питаи въпроси ами зареждаи темата със снимки, опиши добре за какво става дума в колата, кажи какво е представлявал основният ремонт и защо е направен, направи обявата да прилича на образеца...успех с продажбата :D

                          Коментар


                            #14
                            Такаа, основният ремонт е направен защото, до сега не съм видял такъв мотор на тези години, който да не се нуждае от нови лагери. Та щом го купих, веднага му свалих картера и то точно на време защото беше на път да изтрещи. И последва нови лагери на коляновия вал, от там нови сегменти, ремонт на главата, нови ремъци ролки и гарнитури, ново масло и филтри и т.н.

                            Коментар

                            Working...
                            X