Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Ланчия Дедра 1.8 vvt 96г-131к.с.Нова цена 2200лв

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    всичко е въпрос на вкус но на мен лично мареата не ми харесва специално от това поколение с дизайн ме грабва единствено браво и пунтото на фиат

    Коментар


      #17
      Ланчиа Дедра 1.8 VVT-96г

      biker_81 написа:
      Slavi_Lancia написа:
      Лелееее на къде отива пазара, щом за тази кукла няма кои да даде 2800 мнооо хубава дедричка, рядко някоя така запазена ме радва ако беше пък комби ....... Да кажа на тези кадет си мислят да похарчат парите си за някои фият, че това на тази цена е 100 пъти по кола от които и да е фият от неиното поколение!!!Успех с продажбата колега, новия собственик на колата ще е човек които много добре знае какво взима
      И кое и е по кола от една мареа,че дедрата е модел от 90 та година нищо че се произвежда до 99 и че изглежда като дялана с теслата и отвън и отвътре.
      Колега Дедра е на пазара от 89г и това че се е продавала 10г това дава представа за един конкурентен и качествен автомобил.

      Коментар


        #18
        Ланчиа Дедра 1.8 VVT-96г

        up

        Коментар


          #19
          манов

          Ъп-че за колегата,колата ти е супер и аз имам от 2 седмици същата само че комби.Много съм доволен за сега. Успех колега.6. ОФФТОПИК-ът няма да се толерира! Отговорите на обявите трябва да са пряко свързани с обявите и да са написани точно и ясно, така че да се избягват ненужните дискусии. Модераторски екип на fiat-bg.org
          http://s5.bg.bitefight.org/c.php?uid=108022

          Коментар


            #20
            Ланчиа Дедра 1.8 VVT-96г

            Поздравления за избора, желая ти безавариино многоооо.. километри.

            Коментар


              #21
              Ланчиа Дедра 1.8 VVT-96г

              up

              Коментар


                #22
                Ланчиа Дедра 1.8 VVT-96г

                up

                Коментар


                  #23
                  Ланчиа Дедра 1.8 VVT-96г

                  Ще има коментар на цената,само за сериоэни предложения!!!!

                  Коментар


                    #24
                    Ланчиа Дедра 1.8 VVT,бензин 97 г.

                    С нова цена сме от днес 2200лв,колата е отлична но ни е ислишна,това е причината за продажбата и компромиса по цената.Които се съмнява да заповяда сам да се увери в състоянието на автомобила!!!

                    Коментар

                    Working...
                    X