Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Lancia Delta II 1.6i+LPG 1500лв СПЕШНО

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Lancia Delta II 1.6i+LPG 1500лв СПЕШНО

    Взех ланчата за майками,но се изпокарахме много лошо и реших,че няма да правя подаръци та за това я продавам,колата е 1.6 75 коня,газовата е ланди ренцо с ламбда контрол,ел.стъкла,централно,имобилайзер,климатрони к(трябва да се смени лагерчето на компресора че вие-40-50лв и да се сложи ремъка,иначе има фреон и бачка),3-ти стоп,лети джанти 14" оригинални ланча с не лоши гуми,по окачването няма никакви забележки вози стегнато,не бяга на никъде,съединителя е почти нов,салона също е запазен,скоростите влизат перфектно няма забележки и по тях,мотора също е на 6,цвета не е избелял хич,ярко червен си е Забележки:трябва да се смени гарнитура на двуцевката (купена е и е в багажника,просто нямам време кога да я сменя),една ролка вие май ангренажна(20тина лв),колата се намира в София,всичко и е платено до февруари 2010г+cd mp3 kenwood,цената и е 1700лв като е възможно и договаряне,но в нормите 0898332829
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    #2
    Re: Lancia Delta II 1.6i+LPG 1700лв

    Изчакай 1-2 седмици да ви мине и пак и направи подаръка. Караниците с майките в повечето случаи никога не траят дълго.... успех и в двете начинания - сдобряването и продажбата
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #3
      хах не мисля колега,сега се замислих,че приемам и бартер за мотор
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #4
        а бартер за темпра 2000 ?

        Коментар


          #5
          Ако доплатиш 800лв съм навит
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #6
            Хубава колица, евала! Защо ли ти е да я продаваш само не ми побира акъла... Стой мирен както вика колегата, купил си я за подарък - все на някой може да е подарък ако е заслужил Ако ли не - успех с продажбата но не виждам смисъл в това Ъп !

            Коментар


              #7
              Коя година е колата? Бартер за Пунто 55 S 95г.?
              Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V 97г.с АГУ
              Fiat Bravo SX 80 16V 99г. с ГИ АС

              Коментар


                #8
                94 е произведена пък и имам да стягам 164-ката,налага ми се да я продам
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  #9
                  Явно има нови правила във форума, свързани с обявите за автомобили - трябва да се пишат само хубави коментари, другите се трият.Прочети правилата и не коментирай излишноВ този раздел коментарите не се толериратОсобено лъжи и клевети насочени към уважавани потребители на форумаМодераторски екип на fiat-bg.org
                  The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                  Коментар


                    #10
                    колеги няма такова нещо просто коментарите ги бях писъл аз и се надявам се да не се пишат повече глупости и ви моля за това тези до сега бяха мои и се извинявам на гришата за това моля модераторите да ме накажат както сметнат за правилно и се надявам да ми прости гришата

                    Коментар


                      #11
                      Оставете го този пост колеги да не ме мислят мен за мошеник и лъжец,момчето искаше да ми направи мръсно по необясними за мен причини,имам много познати и приятели във форума,стремял съм се винаги да бъда коректен с хората като съм продавал нещо и съм казвал всичко,та сега се получи доста кофти,защото някои хора са злобари и им прави кеф да правят мръсно неоснователно
                      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                      Коментар


                        #12
                        Браво колега добра кола и много добра цена според мен.
                        Fiat Bravo 1i6

                        Коментар


                          #13
                          Аз си мисля,че купувачите ги спира ниската цена Не съм от тези,които си хвалят колите,но колата е доста прилична бих казал
                          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                          Коментар


                            #14
                            Еми тва е колега,ако е по-скъпа много пари ако е на добра цена за кво пък така кво ли и има и така....Все пак нагоре и успех с продажбата!
                            Fiat Bravo 1i6

                            Коментар


                              #15
                              Много хубава Делта ... страхотен цвят ,икономичен двигател... добра цена...Успех с продажбата ,колега!!!
                              Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                              Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                              EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                              Коментар

                              Working...
                              X