Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фият Темпра 94г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фият Темпра 94г.

    колеги фията е 1.6 ми,има ел.стъкла,хидравлика,14-ка лята джанта,ABS,цената е 950 лв.може и на части,може и бартер за по-евтина кола с доплащане.тел:0895398933

    #2
    снимки???

    Коментар


      #3
      Re: Продавам Фият Темпра 94г.

      satala написа:
      колеги фията е 1.6 ми,има ел.стъкла,хидравлика,14-ка лята джанта,ABS,цената е 950 лв.може и на части,може и бартер за по-евтина кола с доплащане.тел:0895398933
      има още аларма централно.

      Коментар


        #4
        нова цена 880 лева !

        Коментар


          #5
          еба*ти - секи почна да си продава темпрата , нещо да не е станало :Dа и какав ше е тоq бартер за по евтина бе батсе то под 800 лв кола само в моргата можеш да намериш

          Коментар


            #6
            lametobg написа:
            еба*ти - секи почна да си продава темпрата , нещо да не е станало :Dа и какав ше е тоq бартер за по евтина бе батсе то под 800 лв кола само в моргата можеш да намериш
            по-евтина по-скапана ГОЛФ от 1 до 5 ако можеш не я продавай Темпрата е един от най добрите модели на фиат и все още не отстъпва почти по нищо на по-новите
            кара Fiat Tipo 1.6 ,Fiat Tempra 1.8 16V

            Коментар


              #7
              От извесно време много хора зеха да продават типо/темпра.На какво ли се дължи това,като се има впредвид че са най-сполучливите модели на фиат!?
              Fiat Tipo
              Corsa b комби !

              Коментар


                #8
                по-евтина по-скапана ГОЛФ от 1 до 5 ако можеш не я продавай Темпрата е един от най добрите модели на фиат и все още не отстъпва почти по нищо на по-новите [/quote]Прав си за това че не отстъпва. И аз миналата седмица продадох моята Темпра. Страхотна беше, но вече ревеше за ремонт по окачване и малко по мотора, който според мен не е оправдан за кола на 18 години.
                Мареа 1,6 16V

                Коментар


                  #9
                  pecata написа:
                  От извесно време много хора зеха да продават типо/темпра.На какво ли се дължи това,като се има впредвид че са най-сполучливите модели на фиат!?
                  Доста стари колега, доста стари.Въпреки че мноооогооооо ми е жал за моята Темпра, обичах я тази кола,но..... доста стара, много работи взеха да клякат по нея. Още ми е кофти за нея по дяволите.
                  Мареа 1,6 16V

                  Коментар


                    #10
                    малко извън темата , ама и при мен нещо такова се получава , че свикнах с нея . карам я от 7-8 месеца,преди туй на бащата беше.отначало докато привикна с нея - размери , габарити и т.н., но вече нямам проблем и ми е супер удобна , но искам по-малка количка....успех все пак в продажбата...
                    Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

                    ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

                    Коментар


                      #11
                      SilenceR написа:
                      малко извън темата , ама и при мен нещо такова се получава , че свикнах с нея . карам я от 7-8 месеца,преди туй на бащата беше.отначало докато привикна с нея - размери , габарити и т.н., но вече нямам проблем и ми е супер удобна , но искам по-малка количка....успех все пак в продажбата...
                      после с малка кола още по-трудно ще свикнеш :D аз от служебната баничка,като ме бяха командировали временно с едно двуврато поло и бях откачил,в баничката можех да легнах отзад да спя,в полото не мога да сложа дамската чанта на жената Тъй,че голямата кола си е удобство,а темприте колкото и да по-старички,все още вървят и то не са малко,който вземете било твоята или тази на колегата от обявата няма да съжалява
                      ex.Мареа ТД100

                      Коментар


                        #12
                        даи снимки

                        Коментар


                          #13
                          дай снимки и какв иса и забележките на колата че имам интерес :D

                          Коментар

                          Working...
                          X