Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Мареа 2.0 20V 1997 3000лв. / Бартер

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Ако не бях собственик на Мареа, бих ти предложил моето Типо и още някой лев отгоре и я отнасямУспех с продажбата!
    now. BMW E39 523i '98 170hp
    ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
    ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

    Коментар


      #77
      Колега ако ти се кара ново АТВ я взимам че аз пък имам нужда от кола в момента,виж тая оферта - http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=46223
      FIAT BRAVA 1.9JTD 1999

      Коментар


        #78
        cecomotors написа:
        Колега ако ти се кара ново АТВ я взимам че аз пък имам нужда от кола в момента,виж тая оферта - http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=46223
        Колега, кара ми се ама ми трябват парички :P

        Коментар


          #79
          Да парите са нужни на всеки в тоя момент в тая държава,успех с продажбата а ако се размислиш пиши.
          FIAT BRAVA 1.9JTD 1999

          Коментар


            #80
            А защо е боядисвана от дясно и от ляво вратите, и задна дясна врата нещо още от снимката се вижда, че не е затворена как трябва. Ти ли си имал преживяване с нея или някои друг ? Праговете мърдали ли са или само вратите са потдавали? Личи си, че е боядисвана по лайсните(бояджията не ги е облепил)
            мненията и ГЪЗовете много си приличат - всеки го има ама не винаги е уместно да го показва

            Коментар


              #81
              AthlonXP написа:
              А защо е боядисвана от дясно и от ляво вратите, и задна дясна врата нещо още от снимката се вижда, че не е затворена как трябва. Ти ли си имал преживяване с нея или някои друг ? Праговете мърдали ли са или само вратите са потдавали? Личи си, че е боядисвана по лайсните(бояджията не ги е облепил)
              Аз лично не съм имал никакви изживявания с нея. Вратите се затварят като хладилник и навсякъде се вижда фабричната черна лента отдолу, която е на праговете. Може да е имало нещо по вратата, но не е при мен.

              Коментар


                #82
                AthlonXP написа:
                А защо е боядисвана от дясно и от ляво вратите, и задна дясна врата нещо още от снимката се вижда, че не е затворена как трябва. Ти ли си имал преживяване с нея или някои друг ? Праговете мърдали ли са или само вратите са потдавали? Личи си, че е боядисвана по лайсните(бояджията не ги е облепил)
                Нали знаеш, че най-високо ниво на оборудване е с боядисани брони и лайсни Колата не е блъскана!

                Коментар


                  #83
                  Колата вече не се продава

                  Коментар

                  Working...
                  X