Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Мареа 2.0 20V 1997 3000лв. / Бартер

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Мареа 2.0 20V 1997 3000лв. / Бартер

    Fiat Marea Weekend 2.0 20V HLXГод. производство:1997год.Цвят: Сив металикПробег: 172400км.Мощност: 147к.с.Ск.кутия: механична.Екстри: Мултифункционален волан, хидравлика, климатроник, лети джанти, фарове за мъгла, 2ХAirBag, чупещ волан, 4 ел. стъкла, централно заключване, ел. регулиране на фарове и огледала, подгряване на огледала, фабрична аларма - с обемни датчици, ABS, пръскалки на фаровете;Гражданска отговорност е платена до 30 май 2010, Еко таксата е платена, данъка е платен, Автокаско на разсрочено плащане за първите 3 месеца.Колата е обслужена:Масло двигател : Selenia 5w40 - 5,5l + филтър;Масло на хидравликата: Tutela;Антифриз.Въздушен филтър.Абсолютно всички ремъци и ролки са сменени.Филтър на купето. Свещи - NGK 5бр.Климатика е зареден и обслужен.По окачването има 2 биалетки разбити - новите са в багажника .Цена: 3600лв. Може и бартер за по-евтина кола задължително с климатик или климатроник Тел. за връзка: 0899 414 306Колата е голяма острилка

    #2
    Нова цена 4300лв.

    Коментар


      #3
      колега би било хубаво да сложиш снимки на мареата, защото не всички са гадатели

      Коментар


        #4
        Колега пусни някоя друга снимка да я видим тази красавица.Без снимка е малко
        FIAT FORUM BULGARIA
        Ракията е над политиката

        Видео от Италфест 2011

        Коментар


          #5
          дай снимки,инъче ще отиде зян хубавата кола
          ex.Мареа ТД100

          Коментар


            #6
            Колеги, колата сега е в София, а аз съм в Габрово. Утре пристигам там и ще я снимам

            Коментар


              #7
              По принцип много не искам да я продавам ама човек като закъса за пари това е единствения вариант. Ето снимки, дано някой я вземе да си я гледа като мен Склонен съм да намаля още от цената в рамките на разумното http://forum.fiat-bg.org/garage.php?...&image_id=3698

              Коментар


                #8
                колега дай-по сериозно със снимките,тия почтинищо не се вижда,много малки...
                ex.Мареа ТД100

                Коментар


                  #9
                  paralesa написа:
                  колега дай-по сериозно със снимките,тия почтинищо не се вижда,много малки...
                  Готово колега, извинявам се, просто съм копирал линковете на малките снимки

                  Коментар


                    #10
                    ре

                    хубава ти е колицата колега, аз си търся такава но за съжаление са много паричките и не мога да се насиля засега за тия парички.Успех с продажбата :D
                    Мареа 1,6 16V

                    Коментар


                      #11
                      колега забелязвам нещо обезпокоително в снимката на таблото...Не са ли твърде ниски оборотите на празен ход? Какъв е проблема,нещо с моторчето за празния ход или просто невярно показание на таблото? Случва ли се да гасне в движение?
                      ex.Мареа ТД100

                      Коментар


                        #12
                        paralesa написа:
                        колега забелязвам нещо обезпокоително в снимката на таблото...Не са ли твърде ниски оборотите на празен ход? Какъв е проблема,нещо с моторчето за празния ход или просто невярно показание на таблото? Случва ли се да гасне в движение?
                        Колега, и на мен ми се струват ниски, обаче мотора си бачка перфектно. Когато е студена си държи високия оборот и всичко е ок.

                        Коментар


                          #13
                          Re: ре

                          jordanfena написа:
                          хубава ти е колицата колега, аз си търся такава но за съжаление са много паричките и не мога да се насиля засега за тия парички.Успех с продажбата :D
                          Кажи колко пари даваш? Най-лесно е да ти намаля парите, въпроса е че колата е напълно обслужена, абсолютно всичко е платено и ако почна да ги смятам тия пари над нерегистрирана Мареа със същите екстри я давам на добра цена. На зор съм за пари и съм склонен да ти намаля, стига да не си чешем езиците Мразя да го чувам тоя израз ама колата е сядаш и караш

                          Коментар


                            #14
                            Колега,колата наистина е добра.Ама има и голям дефект на задния прозорец. :P
                            FIAT FORUM BULGARIA
                            Ракията е над политиката

                            Видео от Италфест 2011

                            Коментар


                              #15
                              Я тази Марийка я видях на Бряста :D Добре си изглежда на живо , а и с хубав двигател била http://www.bgphoto.net/photos/26497/...7773322500.jpgп.с аз съм от Алфа групата , където се запознахме
                              Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                              Коментар

                              Working...
                              X