Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Пунто SX 2001г 4700лв! ПРОДАДЕНО

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Пунто

    Вече щеше да си забравила за продажбата на Пунтото.

    Коментар


      #32
      Щях наистина.

      Коментар


        #33
        Вече си има и гражданска до края на годината

        Коментар


          #34

          Коментар


            #35
            Смъквам цената на 4700лв. ако никой не я вземе, ще си я караме като се връщаме.

            Коментар


              #36
              Може ли снимки отвътре?
              Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

              Коментар


                #37
                Ще я снимам и по обяд ще пусна.

                Коментар


                  #38
                  Имам снимки от вътре на колата, но не мога да ги смаля за да ги кача. Ако някой иска мога да ги паратя по мейл или скайп.

                  Коментар


                    #39
                    Искам и аз снимки, ако всичко и е наред искам я за жената. Ако наистина това са и километрите, звучи много добре.

                    Коментар


                      #40
                      Аз гледах количката вчера, много е запазена. Двигателчето работи много добре, няма прекъсвания, държи си оборотите добре, набира си, дори ми се стори по динамично от моята брава хем вътре бяхме 3ма човека - 2ма мъже по 100кг с включен климатик и пак си вървеше прилично като за 60 коня. Окачването изглежда отлично, нямаше тропания дори на паваж. Охладителната система също е ОК, работи на място с включен климатик стрелката на температурата не мръдна от средата. Единствения косур според мен е липсата на хидравлика на волана. За съжаление майка ми реши да си взима друга кола, колкото и да я навивах за Фиат Успех на колежката в продажбата! Мисля, че който я купи няма да съжалява
                      Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                      Коментар


                        #41
                        za barter s doplashtane mojem li da govorim, ? s punto cabrio

                        Коментар


                          #42
                          За съжаление, ми прябват само пари

                          Коментар


                            #43
                            Razbiram uspeh togava s prodajbata 1.12. Писането на кирилица е задължително. Забранено е писането с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и други с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата....."Модераторски екип на fiat-bg.org"

                            Коментар


                              #44
                              ПРОДАДЕНО

                              Коментар

                              Working...
                              X