Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Пунто SX 2001г 4700лв! ПРОДАДЕНО

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    колега за 2000 евро можеш да си купиш от някоякъща и не се знае каква е и те първа трябва да я оправяш а тази е от първи собственик и всичко оредено ако продам моита същата само че двуврата веднага я однасям
    Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

    Коментар


      #17
      Пунто

      Съгласен съм с теб. Както виждаш коли много а 2000 евра е по-добра оферта от чакане особено ако са ти спешни.

      Коментар


        #18
        Много мерси за предложението, но много се надявам да взема поне 2000 паунда за нея

        Коментар


          #19
          Колежке,можеш да вземеш тази цена която и искаш само във сънищата си. Преди две години купих едно такова Пунто 1.9 JTD сто пъти по добро от твойто за 6,000 лв. от една автокъща във Варна нововнос и от там на татък съм дал не по малко от 2,000 лв. за обслужването и за да я приведа в идеално състояние. Реших да я продам и да си купя още едно Стило и се оказа,че цена от 4,000 лв. е много за Пунтото като съм почнал да я предлагам на цена от 5,000 лв.Когато стигнах цена 3,999 лв. Пунтото замина веднага и още питат за него дали се продава.На другият ден отидох до една автокъща във София ,добавих още 1,800 лв. и си купих за 5,800 лв. още едно Стило.Така,че за тази цена която и искаш,хората могат да си купят кола, а със Пунтото полека-полека можеш да отидеш до Англия.
          Fiat Stilo 1.9 JTD 115к.с. -5 врати


          [URL=http://line4auto.ru/fiat/][IMG]

          Коментар


            #20
            а твойто пунто сигурно е било издухано на 200000 км, докато на жената е 63000. цената си е много добра ако наистина всичко по колицата е наред

            Коментар


              #21
              Пунто

              Успех на колежката в продажбата.Намерих Либра 2002 г.

              Коментар


                #22
                Всичко по колицата си е наред, даже вчера и платихме каско за 3 месеца напред.Много благодаря на момчетата които ме подкрепят за цената на колата Всички които знаят колата казват че цената е перфектна

                Коментар


                  #23
                  galata написа:
                  Колежке,можеш да вземеш тази цена която и искаш само във сънищата си. Преди две години купих едно такова Пунто 1.9 JTD сто пъти по добро от твойто за 6,000 лв. от една автокъща във Варна нововнос и от там на татък съм дал не по малко от 2,000 лв. за обслужването и за да я приведа в идеално състояние. Реших да я продам и да си купя още едно Стило и се оказа,че цена от 4,000 лв. е много за Пунтото като съм почнал да я предлагам на цена от 5,000 лв.Когато стигнах цена 3,999 лв. Пунтото замина веднага и още питат за него дали се продава.На другият ден отидох до една автокъща във София ,добавих още 1,800 лв. и си купих за 5,800 лв. още едно Стило.Така,че за тази цена която и искаш,хората могат да си купят кола, а със Пунтото полека-полека можеш да отидеш до Англия.
                  абе хора що не си намери те някво друго занимание вместо да пълните на хората темите с глупости. всеки сие с правото да си иска каква то ида е цена .успех с продажбата колежке
                  fiat bravo 1.6 16v 103 продадено бившо
                  ровър 600 сди 2.0 115кончета бивш вече

                  Коментар


                    #24
                    Има си вече и каско и ново гърне

                    Коментар


                      #25
                      Успех с операцията!

                      Коментар


                        #26
                        Мерси

                        Коментар


                          #27

                          Коментар


                            #28

                            Коментар


                              #29
                              :D

                              Коментар


                                #30

                                Коментар

                                Working...
                                X