Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tempra 2.0 i.e. 8V -115 к.с. - SX '91 LPG

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    бартер за нещо евтино

    Коментар


      #17
      За строшено Типо :P

      Коментар


        #18
        sharky89 написа:
        За строшено Типо :P
        Предлагаш ли нещо, колега?

        Коментар


          #19

          Коментар


            #20
            Бартер за моята темпра ? Има някои гъзарийки но е комби... от мене превоза до софия ако си надъхан.. 1.6 двигател, музика с бас
            Трябва да си голям за да пораснеш ?!?

            Коментар


              #21
              Колега, малко трудно ми се вижда.. В София трябва да минава каналите а двигателя май не е тоя дето пише в талона? Трябва да се сменят номерата - още разходи а пък аз искам ако може да взема пари, щото ако почна да изваждам ще извада малко повече и ще си я подкарам темпрата.. там гарнитурата на картера, един ремък, една ролка, гражданска за 143лв от форума с отстъпка, преглед 35 без да ходи колата, един спортен филтър задължително че тоя е на 10к и почвам да си я жежа както преди пп. Еех..тряаа да се разрова за някое клипче

              Коментар


                #22
                с две думи, нчма да стане така ли ?
                Трябва да си голям за да пораснеш ?!?

                Коментар


                  #23
                  Преговаряме с колегата Георги, въпреки че искам да я продам а не да я заменя за друга. Склонен съм да отстъпя от цената ако има някой мераклия да я плати в кеш, колеги

                  Коментар


                    #24

                    Коментар


                      #25

                      Коментар


                        #26
                        1000 лв момчета - последна цена

                        Коментар


                          #27
                          Цената е страшно ниска за този автомобил!! Колегата я е пазил и подържал а и върви супер!!
                          ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                          // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                          Коментар


                            #28
                            Executer написа:
                            Цената е страшно ниска за този автомобил!! Колегата я е пазил и подържал а и върви супер!!
                            И продължавам да го правя. Уговорил съм се с един познат от квартала, в края на седмицата да ми отдели един цял ден. Смятам да постегнем нещата които не ми харесват за момента. Като например смяна на 3-те щанги които превключват скоростите, пеперудата, и там една пластмасова втулка има. Нова гарнитура на картера, че от тая прокапва.. явно като правих ремонта на мотора не съм попаднал на читава - изкара по малко от 15 хиляди. Една ролка свири като за световно и е разкъсала ремъка на балансиращите валове, явно пак по същата причина - калпава ролка. Снимки няма да мога да направя но ако не се спънем някъде, като е готова ще пиша пп. Умолявам модераторите да не бъдат толкова строги, особено към по старите им юзъри. Всичко което пишем в темата е + за бъдещия собственик а не спам.

                            Коментар


                              #29
                              Ъп. .Цената найстина е страшно ниска и няма да е вечно така, нито ще пада по-надолу.

                              Коментар


                                #30
                                ХЕХЕ ей сега я карах темпрата МНОГО Е ДОБРЕ. Бях я забравил как вози а и чисто новото окачване отпред си личи - никакви звуци от ходовата част по дупките. Малко спъната само ми се видя ама като го знам тоя филтър, въздушния, от кога е направо ме е срам как мои да съм такъв. Толко време я карам в преразход и един филтър не смених. Ама иначе купуваме щанги за скоростите .. pp. Както и да е стискайте палци само в събота всичко да мине гладко, да няма усложнения иии ролката да е тая от 14лв а не тая от 49лв

                                Коментар

                                Working...
                                X