Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Punto 1.2 16V Sporting 2000г. 4500лв-Промоция!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    sugarev написа:
    хубава количка аз смятам да взимам такава но имам един вапрос от каде се вклучва климатика на тази кола гледах гледах и не видях никаде
    Колега като завъртиш врътката да ти тръгне парното, просто натискаш цялата врътка навътре и климатика тръгва, даже по средата на врътката трябва да ти светне и една жълта лампичка, по която може да разбереш дали караш на климатик или не. Дано съм обяснил така, че да разбереш :D
    punto HGT

    Коментар


      #62
      В Петък сутрин към 8.30 може ли да се гледа колата?Имам път през Велико Търново и ще съм с един приятел, който си търси такова Пунто.Ако можеш да си на разположение, пиши :P Лека вечер от мен
      == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

      На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

      Коментар


        #63
        Слав написа:
        В Петък сутрин към 8.30 може ли да се гледа колата?Имам път през Велико Търново и ще съм с един приятел, който си търси такова Пунто.Ако можеш да си на разположение, пиши :P Лека вечер от мен
        КОЛЕГА КОЛАТА Е ПРОДАДЕНА
        Fiat Palio 1.2 75hp,FiAT Punto1.690hp,Fiat Marea 2.4TD,Fiat Bravo 1.9 JTD,Fiat Punto 1.216VSportingMK1,Fiat BravoHGT155hp,FiatPunto 1,2 16V SportingMK2,lanciaY1,412v, Fiat PuntoMK1 1,2 60hp,Alfa Romeo1461.9JTD,Fiat Seicento1.1 Sporting;Aprilia

        Коментар

        Working...
        X