Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo HGT aka "Black Pearl"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo HGT aka "Black Pearl"

    Марка: ФиатМодел: БравоДвигател: 2.0 20v HGTДата на производство: 1996Пробег: 160 000 км Цвят: Черна перлаЕкстри: Ел. стъкла, ел. огледала, ел. фарове, климатик, ABS (може да съм пропуснал нещо, то всяко ХГТ си има всички възможни екстри за модела)Информация: Външно колата няма никаква забележка. Колата беше на Италфеста паркирана до Мазератито, черното старо GTV, раздутата сива 156-ца и т.н., повечето от вас са я видели предполагам. Съединителя е сменен преди 10 000 км с цял комплект на Валео. Ангренажния ремък, водната помпа и двете ролки са сменени преди 3000 км. Една ролка и единя пистов ремък са сменени преди около 15 000 км. Климатика е напълнен преди малко повече от месец. Гумичките на клапаните са за смяна, защото колата попушва. Не мисля, че е от сегментите. Корите на вратите са свалени, защото преди правех планове да дам да ги ушият, но така и не го направих. Имам корите и мога да ви ги дам без плат. Еърбега на волана също го имам, просто ме дразни самата му форма и не съм го и закачвал от както сглобихме колата, щях да купувам волан от Купе. Колата е с обикновенна газ и върви без проблем. При скорост 100-110 дава разход 10л. Онзи ден по път за феста си поддържахме 170-200 км на газ с разход ~15л(така мисля). Всмукателния колектор е от Купе Турбо, изпускателния колектор е изработен ръчно, има пренастроен компютър, който според мен е пълно менте. Генерацията от колектора до края е на 60 мм с две преходни(кухи/празни) гърнета. На предните врати и отзад на кората има колони, които се захранват от усилвателя в багажника, давам ги с колата + китаеца, който виждате на централната конзола. Перлите на колата не се виждат добре на снимки изобщо, може би с хубав фотоапарат може да се хванат добре, но с телефон няма шанс. Разликата между реалност и снимка е огромна, трябва да се види на живо. Предната и задната броня са преправени, удължени са. Джантите са 16-ки, 7,5J с гуми Yokohama 205/45/16, който имат горе-долу живот, зависи как ще се кара колата. Има спортни пружини и е доста стабилна на пътя. Към колата мога да дам оригиналните задни пружини, един преден амортисьор с оригинална пружина, оригиналния изпускателен колектор, оригиналния компютър на колата и може би още някоя джаджа, ако се сетя. Колата има и централно заключване.Снимки: Цена: 3000 лв., може и бартер за Купе без значение какъв е двигателя и дали изобщо има с доплащане от ваша страна.Местонахождение: град Мездра, област ВрацаЗа контакти :0876943479 или на лично съобщение, проверям форума често. Ако имате някакви въпроси, питайте, най-вероятно съм забравил да напиша някои неща.
    Никоя друга кола не може да ти направи такъв кеф, какъвто прави италианската!

    #2
    Up
    Никоя друга кола не може да ти направи такъв кеф, какъвто прави италианската!

    Коментар


      #3
      Up
      Никоя друга кола не може да ти направи такъв кеф, какъвто прави италианската!

      Коментар


        #4
        Бартер за Алфа 147 или Фиат Купе, дали ще се доплаща или чист бартер зависи от колата.
        Никоя друга кола не може да ти направи такъв кеф, какъвто прави италианската!

        Коментар


          #5
          Нова цена - 2500 лв. с възможност за бартер Алфа 147/Купе без двигатели.
          Никоя друга кола не може да ти направи такъв кеф, какъвто прави италианската!

          Коментар

          Working...
          X