Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам темпра 1.6 газ/бензин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам темпра 1.6 газ/бензин

    Колеги продавам си фиата , темпра седан 94 (ел стъкла , хидравлика ) 1.6 работи си на бензин и на газ , на газ е с нов изпарител и нови кабели преди по малко от месец с разход 11 в града . Сменено масло преди 1000км 10в40 , и масло на хидравликата ,на предишната смяна на маслото преди 10 000км съм сменил гарнитура картер ,гарнитура капак на клапани ,ремъци дайко ,ролка ангренаж ИНА а на алтернатора Дайко , тогава са сменени и реле с четки и лагер на алтернатор , лятото на 2014 съм сменил цялата генерация с нова , нови задни накладки със цилиндри .Колата няма грам ръжда ,забележките са главно по боята ( лака е започнал да пада ,често срещан проблем на стар фиат ) има нужда от 2 хубави гуми и табло че от слънцето и годините пластмасата се е спукала на места ходовата част е здрава не тропа и не лопа ,един маншон на рейката е скъсан и в много студено време стартера завърта от втори път , не завърта на маховика ,а два пъти го правиха нашите добри майстори в бг а в топло време никакви ядове няма,само студена ,запала ли я да позагрее няма проблем повече с стартер ,акумулатора ми е на година и половина купих го нов за 180лв 72ампера и няма отказ на - 15 на газ си пали без проблем.На 175000км е и смятам че са реални като знам състоянието и вървенето на колата както и че свалих оригиналните ремъци лично аз .Двигателя харчи от смяна до смяна смешните 600грама масло ,скоростите са стегнати .. и няма никакъв проблем на дълги пътища спокойно си се кара с 120-30 ,продавам я защото съм харесал браво но не продам ли за достатъчно пари темпричката ще си я паза още време не бих я дал за малко пари .Не крия забележките по колата всичко е написано и ако някой знае за какво става въпрос е видял че за 100тина лева цялата кола става ток . Цена 1400 обаждайте се на телефона 0896384788 ,застраховка до края на юни на 3 месеца я плащам , прегледа също е до юни , данъци платени ,годишно е 14лв от София съм Нови Искър , Кирил
    Прикачени файлове
    FIAT TEMPRA 1.6 75HP

    #2
    1200 нова цена,който види колата ще му хареса ,стартера е сменен преди 2 седмици !!
    FIAT TEMPRA 1.6 75HP

    Коментар

    Working...
    X