Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Bravo 1.9 JTD GT 2400лв.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Bravo 1.9 JTD GT 2400лв.

    Март 2001 година, 105 к.с.В перфектно състояние. Разход 7 на 100. Колата е напълно обслужена. С платена гражданска отговорност, технически преглед, платен данък за 2015 и платена годишна винетка. Два ключа. Колата е добре поддържана и е карана изцяло градско. Има единствено леки забележки по боята на предна и задна броня, които не е проблем да се отстранят. Не е блъскана! Продавам я тъй като ще взимам нова. При интерес ще кача допълнително снимки!Колата се намира в Пловдив.Тел. 0899/42 08 38Цена: 2400лв.http://p1.cars.bg/photos/i/caroffer/.../a7450758o.jpg

    #2
    Колега здравей,по принцип аз си търся браво.като цяло не е лошо незнам дали всичко му е наред не си писал.дай да коментираме цена ако е възможно щото ми идва скъпичка

    Коментар


      #3
      Не знам дали с теб се видяхме вчера Ако не, значи цената мога да я сваля максимум до 2200, тъй като е напълно изрядна със сменено масло преди 1000км, платен данък за 2015, платена годишна винетка, застраховка и преглед.Също така резервоара е почти пълен. Както съм написала - единственото, което има като забележка са драскотините по броните.

      Коментар


        #4
        Прикачени файлове

        Коментар


          #5
          ..
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            Продадена! Честито на новия собственик!

            Коментар

            Working...
            X