Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Punto HGT газов инжекцион

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Punto HGT газов инжекцион

    продавам пунто хгт1999г193000км131ксбоята е Глазурит с перли, преработени фарове, брони и доста неща като може да пропусна нещоколата е със сервизна история от 2008 годинавсяка пролет салонът се перегазов инжекцион фобос с нови накладки, ангренажен комплект от 04.09.2014г. като другата седмица ще се смени и маслото, спортен филтър К&N, иридиеви свещи бош, спортно гърне с по-голяма генерация, аларма, централно заключване, има навигация, двд JVC+TV, USB, 5канален ХЕРЦ, суб алпаин 12-ка, предна линия ДЛС задна пайнер-2елипси, скоро +2 8-ци пайнер, климатик, ел стъкла, ел огледала+подгряване, ел фарове +халогени, AIRbag, CITY, тракшън контрол, функция изпрати ме до в къщи, ляти джанти 15- със зимни гуми и ляти 16 7.5/ 9j с летниценате не е твърда при поден тип коли, може да се свали ако е с едните джанти или без музиката примерно.. 5300лв0897 924 534

    #2
    Бартер за нещо немско + доплащане от ваша страна снимките май не се виждатhttp://62.0.5.135/media.snimka.bg/s1...800075.jpg?r=0

    Коментар


      #3
      Пак не се виждат снимките.п.п. само аз ще си остана с пунто хгт във форума Успех с продажбата.
      punto HGT

      Коментар


        #4
        didich написа:
        Пак не се виждат снимките.п.п. само аз ще си остана с пунто хгт във форума Успех с продажбата.
        Хайде да изкарам комисионна от продажбата Пия бира

        Коментар


          #5
          didich написа:
          Пак не се виждат снимките.п.п. само аз ще си остана с пунто хгт във форума Успех с продажбата.
          при тази цена от 5300 лева няма да си последния повярваи ми :D
          dEv # LiFe sTyLe

          2.0 16в турбо 255+++ aPcCCc ApcCc Nerwen AsmYTik

          Коментар


            #6
            Още хиляда лева и си вземаш Grande Punto от 2007ма!
            Fiat Punto Mk2 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              d0b0 написа:
              didich написа:
              Пак не се виждат снимките.п.п. само аз ще си остана с пунто хгт във форума Успех с продажбата.
              при тази цена от 5300 лева няма да си последния повярваи ми :D
              Aко продава нейговото едва ли цената ще е под 5...За инфо само музиката е колкото едно пунто...Аз искам тези пари защото знам какво продавам, като не ви кефи в мобилето има дрънголници колкото щеш за по3-3500. Само обслужването и маслото ще удари поне 500, газта1000, гумите като смените......музики и боя. Можете да смятате предполагам. Колата е за ценители, не за всеки. Поздрави

              Коментар


                #8
                4000лева без музиката, 16-те и газта, ще дам едно сд, навигацията и някакви колонки бонус

                Коментар


                  #9
                  Давай го на части направо :D Аз мойто Пунто дали да не го пусна за 4300? Щото за 2300 съм го взел и още толкова съм дал по него, само че не за тунинг. Само, че не знам някой дали ще го оцени. Хората не ги оценят тия неща карай си фиата и си свиркай.
                  Fiat Punto Mk2 1.9 JTD

                  Коментар


                    #10
                    Имам нужда от голяма кола, за това не ми е вариант да си карам фиат-а. Комплексарски мнения не ми се четат, твоето пунто го давай за колкото искаш, твое е не мое. Темата е за това че продавам колата си, а не за твоите неволи със зле поддържан автомобил. Като не ти харесва подмини, не цапай. Колата съм я пуснал тук и в фв форума, не ми е спешно да я продавам, за това е тук, за да се радва някой фен на марката.П.П. гледам ти мисленото, и се питам, що си мислиш че колата е излезнала общо 4600. даже никак не се доближавам, никак.Моля те не ми отговаряй, ако имаш някакви претенции, въпроси и предложения, можеш да се обадиш или пък на л.с.

                    Коментар


                      #11
                      Май ще трябва темата да се позачисти, че много станаха коментарите, барабар и с този който пиша, но модераторите ще преценят, най много и аз да отнеса някое предупреждение.Колегата може да си продава неговата кола за колкото пари си прецени, съвсем отделен е вече въпроса дали в нашата мила родина ще се намери някой да му ги даде, защото общо взето никой не дава пари за понаправени коли, а всеки иска да вземе направена такава за малко пари и само да настъпва. По нагоре и аз съм намесен в коментарите за това си позвалих да пусна това мнение, а що се отнася за мойта кола ако кажа колко пари са влезли в нея някой може и инфаркт да получи и не мисля да я продавам, защото ще дойде някой, който за първи път чува за модел "Fiat punto HGT" и като ми каже " ми те вървят по 2500-3000лв" и просто няма да му дам за толко пари даже да се снима с нея, айде със здраве и успех с продажбата на колегата bagera, единствено може да я оцени някой който търси точно Fiat punto HGT, другите само ще цъкат и ще викат - много е скъпа
                      punto HGT

                      Коментар


                        #12
                        Моя е грешката че те намесих за което се извинявам, но ми направи впечатление че си фен, и не ти е проблеб да хвърляш пари за да си направиш кефа и да си чешеш крастата. Точно за такъв тип хора е стоката която предлагам- за фенове, а хора каращи 1.2 за "същите" пари и не направили нищо съществено да не ми се бъркат и съветват

                        Коментар


                          #13
                          Извинявам се за спама. Виновен.
                          Fiat Punto Mk2 1.9 JTD

                          Коментар


                            #14
                            оп

                            Коментар

                            Working...
                            X