Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Браво 1.8 ГТ 98г!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Браво 1.8 ГТ 98г!

    Здравейте колеги продавам си любимата кола, но такъв е живота, две са ми вече в повече, оставам само семейната!Фиат Браво 1.8ГТБензинГаз - Газов инжекцион Фобос 1 най-висок клас + система за мазане на клапаните за 1300лв в гаранция.3 вратиКлиматикЕл. стъклаЕл. огледалаЕл.фаровеЦентрално закл.АлармаАБС/ЕБДЛети джантиКакво съм правил:Лед светлинипреди 8 месеца - чисто нова предница - носачи, биалети, кормилни накрайници.преди 3000км чисто нов съединителНови задни барабани+цилиндърчета+накладки.Масло + филтри преди 15002 комплекта лети джанти 15’’ с летни гуми и 14’’ лети с зимни гуми на 2 сезона.Музика - усилвател, бас на кората.Затъмнени прозорци + фабрично тъмни предни стъкла.Гражданска, винетка, преглед.Колата е технически перфектна, с външни забележки.Липсва парченце от задната броня до аспуха, но с нея давам друга здрава задна броня.Всичко е рисувано с аерограф - не е лепенка, включително и лентите на тавана.П.с. 2 бр оргинални ключове + мастер ключ + Код карта.Цена - 2499лв Цената се коментира, склонен съм да сваля доста, само да не седи така пред блока и да не се кара.0879121100 - Жоро Моля само сериозни копувачи, колата е за фенове, много си я обичам и искам някой да я гледа като мен!С
    Прикачени файлове
    Samolet4eto mi - Fiat Bravo GT 1.8 16v 113hp, Fofos 1
    Family car - Fiat Stilo SW 1.9 JTD 2003g 115hp

    #2
    Темата за ключ!
    Samolet4eto mi - Fiat Bravo GT 1.8 16v 113hp, Fofos 1
    Family car - Fiat Stilo SW 1.9 JTD 2003g 115hp

    Коментар

    Working...
    X