Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат "BRAVO" 1.8 GT бензин, 1996 г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат "BRAVO" 1.8 GT бензин, 1996 г.

    Здравейте, колеги,продавам си любимата количка поради няколко прични, които не бих искал да изтъквам пред всички.Първо минусите:Колата не е в движение от юни миналата година, стои на улицата, пострада сериозно от градушката - дясно предно стъкло счупено изцяло, предно стъкло пукнато горе вдясно (може да се кара и така), заден десен стоп счупен, очукана по тавана на няколко места.До миналата година колата беше в идеално състояние, без забележки. Сигурен съм, че ако сипя масло и бензин, ще запали веднага. Харчи 8-9/100 в града, слизал съм до 6,9/100 на извънградско.ПЛЮСОВЕ - всичко включено в цената - давам я в този вид, без да свалям нищо:4 лети джанти, тип еленови рога, 15-кимузика (cd mp3 playеr SONY) със страхотни тонколони и специално правена кора за тях, саунд-трепачусилвателЕлектирчески предни стъкла (работещи)Спортен волан (оригиналния го пазя и го давам)Централно заключванеЦЕНА: 850 лв. Склонен съм на преговори, но не мога да сляза по-ниско от 750 лв.Който я вземе, няма да съжалява - с 200-300 лв ще я стегне и направи да си лети. Само 2 стъкла да се сложат, сега са паднали цените, в провинцията се намират по 80 лв стъкла, акумулатор, масло, бензин и дим да го няма Който пък иска, да я вземе за части, двигателят е супер, всичко под капака е цяло и си бачка без проблеми. Само от летите джанти може да се изкарат 140-180 кинта, музиката и тя поне 150 лв може да й се вземе.БОНУС: Подарявам 4 оригинални диска с музика на купувача, всеки съм го купувал на цена от 30 лв, в абсолютно идеална кондиция, отворени и слушани само по 1-2 пъти!Моля за сериозни предложения, на разположение съм на заинтересованите, кварталът е Красно село, при интерес на ЛС за среща.
Working...
X