Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам ФиатМареа 2.0 син2300лв(от де да и знам модефикация

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам ФиатМареа 2.0 син2300лв(от де да и знам модефикация

    Здравейте, т1.продавам Фиат Мареа 2.0 т.2 Обява от частно лицет3-----т.4- Има ограничение в символите....можех и да съм по изчерпателен(едит Технически характеристики-Fiat - Marea (185) - 2.0 150 20V (147 Hp)т.5 Фиат Мареа 2.0 -147кс.Колата е с всички документи,напълно обслужена преди 2000км.Качваш се и караш.Ожулен ляв калник да не и е уруки :D (Ужулиха ми го на 20та минута след като я купих,така и си стой за да не я уручасате)т.6 оффт.7------т.8 Само за сериозни купувачит.9 За контакт Калин 0877288171т.10 -----------т.11 2300лвт.12 Още сники,само при сериозен интерест13 може и лек коментарт.14 -------------т.15Моля ако обявата е неправилно пусната,да бъде редактирана или да опишете грешката ми,за да я поправя.Едит Благодаря на "Модераторския Екип" че ме накара да прочета правилата!Сега към купувачите:-Климатик - ако има, в какво състояние е. Работи/не работи, никакви "за пълнене е"Колата има климатик,на всичкото от горе и работи!- Състояние на съединителя Там си е работи перфектно- Откъде е закупена, кога (ако) е внесена и колко години/километри е карана в България. Закупена от шефа ми,преди 6м,карана около 2000км- Застраховки, прегледи, данъци и.т.н. Абсолютно изрядни документи.Преглед,данък,голям малък талон с прехвърляне.Гражданска отговорност на вноски!Оглед може да се прави в София по всяко време!Благодаря ви още веднъж модератори,но според мен бе много по лесно да напиша най важните неща от обявата и при интерес да комуникирам с евентуални купувачи!Поздрави,Администратор на форум
    Прикачени файлове

    #2
    Може и бартер за Пунто турбо

    Коментар

    Working...
    X