Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам PEUGEOT 406 2.0 HDI 110 к.с. 1999

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам PEUGEOT 406 2.0 HDI 110 к.с. 1999

    Здравейте, колеги!Братовчед ми продава колата си - Пежо 406 2,0 ХДИ 110 коня.Засега качих само 2 снимки, които свалих от фейсбук профила му, понеже още не ми е изпратил никакви. Пробвах да сваля от обявата в мобиле, но явно вече не могат да се свалят снимки произволно, така че ако някой има интерес към колата, нека да пише да му изпратя на лично линка към обявата.Сега за колата и нейния собственик, братовчед ми - заклет фен на Пежо!! Първата му кола беше бензиново 405, явно разходът не му се хареса и мина пак на 405, но дизелово, без турбо. Доста време го кара и го даде на баща си, и след това си купи въпросното 406. Наскоро леко изневери на марката, като си купи Ситроен С5, 2004 пак дизел ХДИ 110 коня и именно това е причината да продава Пежото. Та сега за Пежото - като го купи на таблото му пишеше 138 ХХХ км. /не знам колко са реални/ Към момента надхвърля 273 ХХХ км. За този пробег е сменил не малко неща и го е издокарал до много добро състояние. По принцип той си е човек техничар, обича колите му да нямат никакви проблеми и неработещи неща. С течение на времето по мотора е сменил регулатора за високо налягане, правил е ремонт на помпата за високо налягане, понеже е била протекла. Най-големият и най-скъп ремонт по мотора е смяната на 4те дюзи с такива втора употреба. Явно е зареждал кофти нафта. Сменил е и комплекта съединител /без маховик, защото не е бил демпферен/. По ходовата част спомена, че е сменял задни биалети, тампони и лагери на макферсона и други дребни неща. Последният път като ме вози нямаше никакво тропане. И понеже си е техничар човека, след като я докарал до стабилно техническо състояние, тогава е обърнал внимание и на "шукариите". Собственоръчно е монтирал парктроник, аларма, диодни лентички, LED светлини, ксенонови крушки на фаровете. По интериора е направил таблото да свети синьо, а стрелките да си променят цвета при определено положение. Засега се сещам за тези неща от историята на колата, докато е при него.Сумата, която иска за нея, е 3500 лв.Аз, като ценител на автомобили, определям това Пежо за в много добро състояние, най-вече заради всички подобрения и ремонти, направени по него. Ако можех да продам Бравото и да доплатя, веднага му го купувах.Всичко по Пежото е платено до края на годината.Ще публикувам номера на братовчед ми и за повече информация може да се обръщате към него: 089 60 16 158 - Красимир
    Прикачени файлове
    Войната по пътищата не спира! Карай умно, стигни жив!

    FIAT Bravo_SX 1.6 16v 103 hp '97 + АГУ LOVATO

    #2
    Ето още снимки:
    Прикачени файлове
    Войната по пътищата не спира! Карай умно, стигни жив!

    FIAT Bravo_SX 1.6 16v 103 hp '97 + АГУ LOVATO

    Коментар


      #3
      Продадено!Темата е за ключ.
      Войната по пътищата не спира! Карай умно, стигни жив!

      FIAT Bravo_SX 1.6 16v 103 hp '97 + АГУ LOVATO

      Коментар

      Working...
      X