Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продадена: Алфа Ромео 75 2.5 V6

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продадена: Алфа Ромео 75 2.5 V6

    Колата е от първите 75-ци. 2,5 V6 QV `86 год. версията, която е 150 коня. По колата има много правено, но си има и много за правене по нея. Принципно и така може да се кара, но ако някой я вземе за проект да си знае, че ще хвърчат пари.Първо, какво и трябва и/или е за правене:Няма акумулатор, ГО и ГТП;Никога не съм и плащал/и не мисля да плащам/ данъци, но мисля, че няма да има проблем да се прехвърли /*/;Гумите са летни, стари и не стават(пр. лява спада на 1 седмица, ако не се кара). Лятото може да се кара с тях, но много внимателно;Джантите са 5 лети оригинални 14-ки, но поне предните са за изправяне - доста са криви;Хидравликата на волана никога не е работила(освен това и самата рейка има луфт според мен). Иначе хидравличната помпа е налична и се вози в коша, а ремъка е в багажника;Лагерите на задните главини са за смяна (вият яко);Лагерът на съединителя също вие;2-ра влиза като се вкарва само нежно и внимателно, иначе изхърква или при рязко вкарване направо се чува едно - ТУП Wink ;Боята е прегоряла и вехта;Въпреки, че има вид си има тенекиджийска работа/2-те пр. дъна към коша, праговете от вътрешната страна тук-там, задната престилка около левия стоп е зле, шофьорската врата, задна лява вежда, че е 90% кит/;Казанчето за течност за чистачките е за хвърляне, че е с 2 пукнатини;Има вътрешни дръжки, които се нуждаят от планка мод;Ръчната почти не държи.Рефлекторите на фаровете са ръждясали /имам 2 фара с читави рефлектори, единият е със счупени щипки от едната страна/;Стъклото на левия бял мигач до фара е за залепване към корпуса му, иначе е здраво/налични са оригиналните жълти мигачи/;Зад. десен стоп е спукан и леко е драсната задната броня под него, благодарение на някой комшия майстор на паркирането.Правено е:Ангренаж;Направена тотално предно и задно окачване при Краси Рангелов. 2-3 от малките тампончета(на уатсщангата или както там се казва) пак са за смяна;Ремонтиран резервоар и нова задна дясна вежда/Краси Рангелов/;Гърнета от-до - Емкомплект 33;Масления разпусквач е ремонтиран;Сменени лагери на пр. главини;Нова бенз. помпа Бош;Нови капачка и палец;Пр. седалките са от бившата ми 155-ца/имат по-малък ход от оригиналните в посока напред-назад/;Задната е запазена под евтина тапицения и е без забележки;Таванът е моя доработка с еп. смола, че като я взех беше на палатка;Двигателя е на ~175к - няма течове и не губи масло или антифриз;Маслото е на малко 2-3к мах /10/40 AGIP SINT 2000/, но стана вече на 3+ години (7 л събира с големия филтър);Малкият картер е заваряван под смукателя на маслената помпа /най-ниската точка на колата/, че беше добре пукнат и капеше;Колата е с еднодисков съединител/някой от предните собственици е взривил оригиналния/, без шпер.С колата вървят:Подарък 6 нови свещи Беру Ултра Х;Подарък ново усилено реле за зареждане /оригиналното не зарежда повече от 13,8 В /;Доста лайсни;2 задни /л+д/ врати оборудвани/червени/;2 пр. калника/червени/;Резервна лайсна с осветлението на зад. номер;Резервна решетка м/у фаровете/пукната/;1 кашон още с чарколяк разнообразен - с нови и 2-ра ръка;+ Някое и друго странично стъкло;Хубав номер, ако остане в София;В талона се води 136 коня /само като инфо, за тези, които мислят за си я регнат в общината/.Снимки на колата:От тази натам:http://trendi.snimka.bg/automobiles/...нимките преди тази са по-стари, може и те да се погледнат.Снимки на прилежащите чарколяци:От тази натам:http://trendi.snimka.bg/automobiles/....33690639.big* - всички разходи по прехвърлянето са за сметка на купувача! Цена 800 лв.
    AR 75 2.5 V6 `08.86 - Ех
    AR 155 1.7 TS `07.93 - сиромашки тунинг, + JR, APEX, + B6 отзад - замина за скрап...
    FIAT Tipo 1.6 `12.93 835С1.000 С АГУ тунинг - вече 2.0 TS 8V Turbo с ескрите от горната...

    #2
    Дай ми инфо за СК в какво състояние и имаш ли подготовена резервна?
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      AR 75 2.5 V6 `08.86 - Ех
      AR 155 1.7 TS `07.93 - сиромашки тунинг, + JR, APEX, + B6 отзад - замина за скрап...
      FIAT Tipo 1.6 `12.93 835С1.000 С АГУ тунинг - вече 2.0 TS 8V Turbo с ескрите от горната...

      Коментар


        #4
        Продадена!
        AR 75 2.5 V6 `08.86 - Ех
        AR 155 1.7 TS `07.93 - сиромашки тунинг, + JR, APEX, + B6 отзад - замина за скрап...
        FIAT Tipo 1.6 `12.93 835С1.000 С АГУ тунинг - вече 2.0 TS 8V Turbo с ескрите от горната...

        Коментар

        Working...
        X