Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам лагер за макферсон

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам лагер за макферсон

    Колеги, купих си лагер за макферсон за фиат браво 1.6 98г и отивам да го сменят,но се оказа, че лагерът не е този, който дават по каталог за браво. Сега търся лагер като този на снимката и евентуално някой ако знае от каква кола е, че съм в потрес
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 1i6

    #2
    По правилно мисля,че е...Купувам Т-н амортисьор - десен и Лагер амортисьор,като този от снимката :D
    Fiat Bravo 1i6

    Коментар


      #3
      lager tampon

      kolega moga da ti predloja tova koeto tursish, no e ot bravo 2.0 20v, nz dali shte ti svarshi rabota

      Коментар


        #4
        Ако е този от снимката е точно за мен Можеш ли да ми пратиш снимка на скайп deyan.makaveev ?
        Fiat Bravo 1i6

        Коментар


          #5
          Imash lichno kolegaКирилица!Модераторски екип на fiat-bg.org

          Коментар


            #6
            Ето от Браво 1.6 1997г.
            Ex Fiat 126P
            Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
            Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
            Alfa Romeo 147 1.6 TS
            Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

            Коментар


              #7
              Благодаря много на всички отзовали се колеги Мисля,че след 4-часа ровене из нета и сравняване на какви ли не лагери успях да разреша загадката...Колата си е дошла от Италия с лагер от Алфа 145 1.9 jtd и най вероятно и амортисьора и пружината са от същата алфа http://www.axm-auto.com/index2.php?b...menkl=3&show=1
              Fiat Bravo 1i6

              Коментар


                #8
                Не само алфа е така, колега. По-стария тип лагери и тампони са такива. Типото също е с такъв.Аз имам обикновен амортесьор газов и такъв тип лагер, ако се интересуваш пиши.
                ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                Коментар


                  #9
                  Благодаря на всички!Лагера е поръчан от колегата angel_zx9r Темата е за ключ.
                  Fiat Bravo 1i6

                  Коментар

                  Working...
                  X