Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

купувам фиат

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    купувам фиат

    Колеги купувам спешно фиатче в що - годе добро здраве . Ако има и разни глезотийки по него - още по - добре макар че не държа чак толкова . От София съм - 0882020470

    #2
    Това http://italauto-bg.net/forum/viewtopic.php?f=22&t=8592 устройва ли те?
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4

        Коментар


          #5
          http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=4eyry1

          Коментар


            #6
            Колеги наистина си търся кола тук но това е така защото нямам време да обикалям ! И все пак това не означава че търся ланча делта 92-ри набор за 2000 лева ...

            Коментар


              #7
              Благодаря на колегите които ми предложиха своите оферти но явно грешката е при мен защото не съм пояснил че не търся кола за 3000 лева . Та с две думи - не търся най - красивото фиатче на света а що-годе здравичко и прилично на приемлива цена

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9
                  Yellow_Flash_Colorz_PDT_33

                  Коментар


                    #10
                    Какъв ти е бюджета, колега? Това е определящо!
                    Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай на никого.
                    Хората чакат цяла седмица да стане петък, цяла година да стане лято и цял живот да са щастливи!

                    Коментар


                      #11
                      Бюджет ? Не че имам нещо против фиат - дори напротив .... но на базата на обезценяване се насочих именно към тази марка по разбираеми причини ! Очаквам оферта от човек на който не му се занимава да го влачат по сервизи за огледи ...да не иска да му мрънкат след някой месец че нещо се е счупило и т.н.

                      Коментар


                        #12
                        Моля темата за ключ . Отказвам се да търся тук - нагледах се на предложения за продажба на цени които са просто в графата " непродаваеми " Това че търсех фиат не означава че съм нагъчкал парите и се чудя кого да отърва ! Успех на всички които ме предложиха супер автомобилите си ! Ще се наложи да се поровя в мобиле ...карс и т.н. Желая ви всичко добро колеги

                        Коментар


                          #13
                          Е ти колега какво искаш.. нито си казал примерно бюджет до 1500 лева.. кола от рода на Браво/ Брава примерно.. Всеки гадае какво реално искаш да придобиеш. Ако кажеш бюджет и насочиш точно към определени модели които ти харесват (и това е от значение кои модели ти харесват и кои не) и така ще накараш колегите с това което търсиш да те потърсят, а не колегите с това което предполагат че ще харесаш. Успех с търсенето, и успеха е в уточненията !
                          Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
                          Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

                          Коментар

                          Working...
                          X