Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Типо

    Здравейте колеги, купувам фиат Типо. Предпочитам запазен екземпляр. Ако е черен или тъмно син ще е чудесно. Абе цвета не е толкова важен. Ако някой продава такава кола или е виждал някъде зарязана или пък ако някой Ваш познат продава, давайте оферти. Ако има и снимки ще е чудесно. Също така моля и за адекватни оферти. Все пак говорим за 20 годишна кола. Имах такава и пак искам. Колата може и да е с проблем в двигател или скорости или поударена, няма значение. Телефона ми е 0884 277 569. Или ЛС.Лек и успешен ден

    #2
    комшията ми има колега седи вече 5-6 години пред блока проблема и е че е изгнила от зад където държи моста иначе колата до последно си вървеше 1.4 кат но не знам дали я продава мога да питам ако те интересува колата иначе е някъв зелен металик
    Fabbrica Italiana Automobili Torino
    F I A T - BraVo 2.0 20V HGT 97
    F I A T - Uno 0.9 85 500 000 km dvg железо! Вече с 1050 кубика Abarth 70 hp
    F I A T - CoUpe 2.0 16V LE Style

    Коментар


      #3
      mohel написа:
      комшията ми има колега седи вече 5-6 години пред блока проблема и е че е изгнила от зад където държи моста иначе колата до последно си вървеше 1.4 кат но не знам дали я продава мога да питам ако те интересува колата иначе е някъв зелен металик
      като познавам колегата за него не е от значение дали е изнгинла или не
      Шофирай разумно, на пътя не си сам.
      Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
      Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
      Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

      Коментар


        #4
        Имам една занемарена 1.4 с газова (работи само на газ)иска смяна на амортесьор и ново табло,че старото го изгорих
        Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

        ZFA16000002608488

        ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

        Коментар


          #5
          Здравейте колеги, ако може ми пращайте, по някоя и друга снимка и описание на колата. Също така ако колата не е от София, е желателно да има начин да дойде на собствен ход, защото с пътна помощ се обезмисля всичко.

          Коментар


            #6
            Какво става, няма ли ги вече тези коли или си ги пазите

            Коментар


              #7
              Спасителю на автомобили , пред блокът ми в Разград около 3 месеца вече стои едно Типо .Ще направя опит да се свържа със собствениците .
              FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
              FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

              Коментар


                #8
                Колега VET, чест и почитания!Смятам, че ти намерих търсеното ТИПО. На мой колега е, от София. До последно го караше преди няколко години, но си купи чисто нов автомобил и ТИПО-то остана в двора на къщата му. Ще ти хареса колата, а и човека е точен. Просто му е жал да го хвърли на боклука, а в твойте ръце ще е на точното място.Дал съм му твоя телефон, а ето и неговия - 0894 75 225 едно.Успех с новия проект!
                Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                Коментар


                  #9
                  Хайде дайте едно Типче насам.

                  Коментар


                    #10
                    Абе аз във Фиат форума ли съм пуснал обявата или в БМВ форума

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12

                        Коментар


                          #13

                          Коментар


                            #14
                            Бъзикате се нали , никой не е виждал Типо в този форум

                            Коментар


                              #15
                              Колега , направих опит да открия собствениците на едно Типо , което два месеца пречеше на движението , но не успях.До съседният блок обаче събира прах една Темпра.Определено има проблем със задния мост. Ще разпитам .
                              FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                              FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                              Коментар

                              Working...
                              X