Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам Двигател 1.1, 1.2-8v, 1.2-16V за пунто МК1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам Двигател 1.1, 1.2-8v, 1.2-16V за пунто МК1

    двигателя да бъде уборудван: скоростна кутия, полуоски, външна инсталация (цялата без да е рязана), вътрешна инсталация която отива напрез към вдигателя, компютър, емубилайзер, контактен ключ или само чипа, табло (километраж) , помпа за хидравликата (ако има)... ако е свален двигателя и купето си стои със цялостната инсталация, предлагам аз да си я демонтирам защото знам как и кое ми е необходимо.0887918597 Димитър

    #2
    колеги... моля ви пишетеми конкретно какъв двигател предлагате и цена... не да ме учите кво ми било трябвало и разни други философски изказвания! Благодаря!

    Коментар


      #3
      отново търся...

      Коментар


        #4

        Коментар


          #5
          кола

          Има Пунто МК 1 1.2 75 в движение ако те интересува пиши ми ЛС
          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

          Коментар


            #6
            1.1 98ма година 99 та първа регистрация. Нов внос. ПАЛИ И МОЖЕ ДА СЕ ПРОБВА. 147000 КИЛОМЕТРА. МОТОРА, КУТИЯТА КУПЕТО ПЕРФЕКТНИ. Има документален проблем. Всичко от коша и инсталацията 450 ако дойдеш сам да си ги демонтираш. 0894020031. Автомобила има сервизни документи, доказващи километрите. Все още си пали и се движи.

            Коментар


              #7
              barny_89 написа:
              1.1 98ма година 99 та първа регистрация. Нов внос. ПАЛИ И МОЖЕ ДА СЕ ПРОБВА. 147000 КИЛОМЕТРА. МОТОРА, КУТИЯТА КУПЕТО ПЕРФЕКТНИ. Има документален проблем. Всичко от коша и инсталацията 450 ако дойдеш сам да си ги демонтираш. 0894020031. Автомобила има сервизни документи, доказващи километрите. Все още си пали и се движи.
              смакни на 350 и може да имаме споразомени

              Коментар


                #8
                обади се на посочения телефон и все ще се разберем нещиячко

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10
                    Re: Купувам Двигател 1.1, 1.2-8v, 1.2-16V за пунто МК1

                    JacK`DanielS написа:
                    двигателя да бъде уборудван: скоростна кутия, полуоски, външна инсталация (цялата без да е рязана), вътрешна инсталация която отива напрез към вдигателя, компютър, емубилайзер, контактен ключ или само чипа, табло (километраж) , помпа за хидравликата (ако има)... ако е свален двигателя и купето си стои със цялостната инсталация, предлагам аз да си я демонтирам защото знам как и кое ми е необходимо.0887918597 Димитър
                    колега имам 1.1 от пунто с всички части който ти трябат телефон за връзка 0899022914 стефан !
                    da jivee fiat

                    Коментар

                    Working...
                    X