Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Издирва се дроселова клапа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Издирва се дроселова клапа

    Здравейте колеги издирва се дроселова клапа от Браво/Брава / Марея за 1.6 16V 100hp или от 1999г. нагоре с пластмасовите колектори . разликата за да обясня е че при старите мотори се сменят датчиците при новия не , те са заработени в него , да не говорим за разлика в самите датчици
    Не би мирно стояло , не би чудо видяло .....

    #2
    Re: Издирва се дроселова клапа

    East написа:
    Здравейте колеги издирва се дроселова клапа от Браво/Брава / Марея за 1.6 16V 100hp или от 1999г. нагоре с пластмасовите колектори . разликата за да обясня е че при старите мотори се сменят датчиците при новия не , те са заработени в него , да не говорим за разлика в самите датчици
    имам я 0898836261
    ALFA CROSSWAGON Q4 FIAT STILO 1.9JTD

    Коментар


      #3
      Звънни тук 0878864827- КирилАко имаш късмет може още да не я е продал имаше и колектори. кажи му че аз съм ти дал телефона да не се зачуди.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        На дросела на пластмасовия колектор се избива и моторчето и ТПСа , ако ти е проблем стъпковото моторче го има като резервна част за 85 лв(предполагам че може и по ниско да го намериш). ТПСа го има при китайците но за един става доста висока цената, иначе ако не ти е той проблема си смени стъпковото и не се занимавай с втора употреба ,имам няколко и нито един не става.

        Коментар

        Working...
        X