Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся 13-ки или 14-ки джанти за Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся 13-ки или 14-ки джанти за Пунто

    Добър ден , Търся 4 броя - 13-ки или 14-ки джанти за Фиат Пунто заедно с гумите (Гумите да са добри и да стават за каране), може да са железни или алуминиеви. Като пари съм отделил максимум 200 лева . Ако някой се интересува , моля да пише в темата или на ЛС , със повече информация и снимки Поздрави !

    #2
    джанти

    колега имам тези 14ки от пунто с предни гуми летни 2010г купени чисто нови +2 зимни цена 180лв София
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      гуми

      колега имам комплект железни джанти с гуми 14.Търся имам 110 лв при интерес качвам снимки.

      Коментар


        #4
        14 ки железни джанти

        здр колега имам 14 железни джанти със хубави зимни гуми цена 120 лв ако си заинтересуван мога и да кача снимки

        Коментар


          #5
          джанти

          Имам 4 13-ки и 4 14-ки.По 20лв.бройката.Джантите са със тасове оригинални на фиат .098886393

          Коментар


            #6
            Re: Търся 13-ки или 14-ки джанти за Пунто

            BenjiNATION написа:
            Добър ден , Търся 4 броя - 13-ки или 14-ки джанти за Фиат Пунто заедно с гумите (Гумите да са добри и да стават за каране), може да са железни или алуминиеви. Като пари съм отделил максимум 200 лева . Ако някой се интересува , моля да пише в темата или на ЛС , със повече информация и снимки Поздрави !

            Коментар

            Working...
            X