Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ляв калник от Браво ХГТ, воден радиатор с перка и други

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ляв калник от Браво ХГТ, воден радиатор с перка и други

    Търся ляв калник от ХГТ. Цвета много не е от значение. Както и състоянието. Воден радиатор с перката, кутия за въздушен филтър, заедно с филтъра направо за да не купувам нов за сега сега. 0887 192949 / 0890 192949 или на ЛС с цени и снимки!Поздрави
    Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
    Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

    #2
    Трябва ми и десен калник и на гредата от двете страни има едни ламаринени дето държат бронята. Нямам си на идея как им се вика, но трябва да са идеално прави.Само да уточня, от ХГТ калниците са със широки мигачи! Имам си със тесни и не ми трябват. Радиатора трябва да е от 2.0 с клима. Кутията за възд. филтър и тя трябва да бъде от 2.0. Не знам дали става от 1.2, 1.6, 1.8, и не мисля да пробвам :D
    Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
    Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

    Коментар


      #3
      Остана ми кутията за въздушния ф-р, но по спомен не беше перфектна.Ако ти хареса като състояние е твоя за 20лв.Намира се в Красно село.

      Коментар


        #4
        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=99513Пиши на Фихи, там има всичко което ти трябва, калниците от марея си ХГТ са еднакви
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          За сега са набавени частите, до една седмица ако има нещо което ми трябва ще пиша, ако ли не след една седмица темата да отиде в коша ако може.
          Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
          Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

          Коментар

          Working...
          X