Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся си кола

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Todor_Gagovski написа:
    Огледай се за някоя японка хонда примерно добри коли са. По добри от фиат според мен.Сега очаквам да ме разпънат на кръст във форума
    Предател ! Юда !!! хаха, шегувам се ... Всеки с мнението си Никой не казва, че фиат са най-най-най-добрите коли ...Но според мен за 7000-8000 можеш да си вземеш много добро/а браво/брава/мареа 98-99 година примерно... а за 11000 (примерно) едно купе да кажем 2000 година... Карал съм купе и браво, честно казано и двете много ми харесаха като вървеж ... (за звук не говоря, защото на купето му беше спукано едното гърне)...Купето дето карах е 2.0 16V и е държало 220-240 по магистралата от италия (от сигурен източник знам) и скоро ще се продава ... Няма да се разочароваш от тези коли ...

    Коментар


      #17
      Мерцедес 124 2.2-16в 1995 година на 95000км от посолство е колата със всички екстри за модела Е-класа е.Черна перла перфекно състояние.13000лв

      Коментар


        #18
        Todor_Gagovski написа:
        Огледай се за някоя японка хонда примерно добри коли са. По добри от фиат според мен.Сега очаквам да ме разпънат на кръст във форума
        Няма те разпнат. И аз съм луд по японките ама сега карам Крома (щото по-евтино за тоя клас) - определено е приятна изненада за мен тая кола :P

        Коментар


          #19
          Какво ще кажеш за Stilo 1,9 JTD 2002г. SKYWINDOW,NAVI,GPS и още много други????

          Коментар


            #20
            Брато темата е пусната ПРЕДИ 3 години ....Теиче не са хаби...
            Целта е една,скороста е различна - HGT !

            Коментар


              #21
              GbGz написа:
              Брато темата е пусната ПРЕДИ 3 години ....Теиче не са хаби...
              3,3 бе важно е че е има още :D :D :D :D :D
              Honda Jazz 1.4 8v 07'

              Коментар

              Working...
              X