Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пръчка за масло и решетка броня за пунто хгт

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пръчка за масло и решетка броня за пунто хгт

    Здравейте колеги, търся да купя оригинална пръчка за нивото на маслото и лявата пласмасова решетка на задната броня, че някой идиот си е харесал мойта /какви хора има на тоя свят, пазаруват директно от улицата/.Предложения тук в темата или на ЛС, за мен е без значение Благодаря предварително.
    punto HGT

    #2
    Здравей,Имам много двигатели и съответно много пръчки. Ако ми кажеш каква е дължината на твойта ще намерим. 0886173350

    Коментар


      #3
      nnikolay написа:
      Здравей,Имам много двигатели и съответно много пръчки. Ако ми кажеш каква е дължината на твойта ще намерим. 0886173350
      Трябва ми оригиналната пръчка, която се слага на мотора на пунто хгт, в момента съм с такава от мареа, но тя е по различна от тази на пунтото, за това искам да си взема оригиналната. Мога ако някой има желание да дам мойта и да дам и някой лев отгоре, но да съм си с оригиналната.Колега, до колко бачкаш, понеже си ми наблизо и мога да мина след работа с колата, ако трябва и ще мерим на място, горе долу знам как изглежда оригиналната
      punto HGT

      Коментар


        #4
        punto HGT

        Коментар


          #5
          punto HGT

          Коментар


            #6
            punto HGT

            Коментар


              #7
              punto HGT

              Коментар


                #8
                Дай снимка на щеката, имам две щеки и едната май като за теб, ако става направо ще ти ти я подаря.
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  #9
                  S_BANKOV написа:
                  Дай снимка на щеката, имам две щеки и едната май като за теб, ако става направо ще ти ти я подаря.
                  Щеката с която съм в момента е от Мареа 1,8 и е 1:1 с тази, която е показана на снимките от тази тема http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=55925На пунтото оригиналната щека, която съм виждал се различава единствено с накрайника долу по който се отчита нивото на маслото, смисъл много по дълъг е накрайника, заострен като парченце ламаринка и има "пъпки", които служат за деления "минимум" и "максимум". Ако имаш такава щека ще бъде идеално, съответно аз ще подаря моята на някой на който ще му свърши работа
                  punto HGT

                  Коментар


                    #10
                    Благодарности на колегата S_BANKOV, но се оказа, че щеката от купе 1,8 няма нищо общо с тази на пунтото за това търсенето на оригинална щека продължава , както и задна лява решетка за бронята
                    punto HGT

                    Коментар


                      #11
                      didich написа:
                      Благодарности на колегата S_BANKOV, но се оказа, че щеката от купе 1,8 няма нищо общо с тази на пунтото за това търсенето на оригинална щека продължава , както и задна лява решетка за бронята
                      имам пръчка от 1.2 8в и решетките на бронята отзадако искаш пиши на ЛС
                      Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                      Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                      Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                      Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                      Коментар


                        #12
                        Решетката намерена Продължавам издирването на щеката за маслото, макар че това ми се струва мисия невъзможна
                        punto HGT

                        Коментар


                          #13
                          Търсим щека за маслото - от 1,8 купе не става, от пунто 1,2 8V също не става, от мареа 1,8 ничево, търся от 1,8 пунто
                          punto HGT

                          Коментар


                            #14
                            punto HGT

                            Коментар


                              #15
                              punto HGT

                              Коментар

                              Working...
                              X