Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въздуховод 1.8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въздуховод 1.8

    Търся следната част от въздуховода. Цени моля и снимка на състоянието. Това главно ме интересува.

    #2
    Предварително извинявам се за ! Колега един съвет.. и аз доста търсих и накрая се убедих,че е по добре да си го направиш ти ( Побългариш ) ще стане много добре от колкото друг 2-ра употреба които ще ти се скъса за 1 година.. Нека ти кажа аз какво направих свалих го и по всеки ръб на ( сгъвката да го кажем ) със силикон после бинт пак силикон , пак бинт изсъхва и става супер . Успех дано съм бил полезен..
    Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
    Ex.Bravo 1997 1.8 GT

    Коментар


      #3
      Даааа, само че моят е срязан, няма бинт няма силикон :D не поправимо е!

      Коментар


        #4
        Моя съвет е дълбоко поемане на въздух иии нов(за тея които ще ме упрекнат знам му цената!) и още преди монтажа премахване на планката държаща дебитомера за да се огъва целия възел а не само тоя въздуховод и да се къса(моя е така 4години и няма проблем) П.П. Сори за спама ама опитвам да помогна...
        ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
        ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

        Коментар


          #5
          определено нов е наи добре аз си купих втора употреба за 15 лв мисля нов е 30 тои се къса ако се сваля нещо по системата дросел дебитомер ако не го пипаш няма да се скъса

          Коментар


            #6
            Имам.0888-41-29-74,02/927-55-23

            Коментар


              #7
              това е от 2.0 16вако ти върши работа -15лвhttp://ishido.snimka.bg/automobiles/...98553.23805920

              Коментар


                #8
                5лв давам за въпросният маркуч, за 30лв ще си взема нов силиконов който ще ми върши същата работа Ъп на темата

                Коментар


                  #9
                  Тук, на последните снимки има маркуч:http://postimage.org/gallery/a9twu1bk/Пиши ЛС, ако ти харесва и от къде си. Утре имам път до София.

                  Коментар

                  Working...
                  X