Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам Фиат Фиорино или Фиат Панда

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам Фиат Фиорино или Фиат Панда

    Здравейте, понеже се разделих с уното, сега съм се спрял на следните два модела:Fiat Fiorino Panorama (година на производството ако е запазено фиатчето не ме интересува), тези с регистрация за повече от 2 места, за момента се придържам само към бензиновите двигатели, но ако излезе нещо на оферта приемам и дизели. Да е в добро и относително добро състояние нямам времето и парите тепърва да почвам да го правя. Fiat Panda но само моделът с надстройка (онази пластмасовата) на задният капак, ще е супер и ако е 4x4. Тъй като старата любов ръжда не хваща, а и първата кола ми беше именно Пандичка съм готов отново да се кача на подобно возило. Тук държа купето да е сравнително здраво и да има изрядни документи (да може да се прехвърли на мое име). Понеже през годините съм събирал куп части за първата си пандичка, дребни забележки от сорта на липса на изрядни фарове, стопове, калници и т.н не ме интересуват, имам и резервен двигател, така че ако колата се движи и я прехвърлим съм готов да преглътна и проблеми по двигателя и окачването.Предпочитам автомобили в близост до столицата и Пирдоп. Та така мисля че станах ясен какво точно търся, , очаквам предложения със снимки и цена. Може в темата и на Л.С, а иначе на телефон 0887 007 228 или 0893 423 315.Поздрави, Цанко !!!!!
    TUNER UNER

    #2
    TUNER UNER

    Коментар


      #3
      TUNER UNER

      Коментар


        #4
        Колега, видя ли тази? - http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...detailssМай е само две места, но пък изглежда запазена. Само 35 к.с. е, но пък ти нали имаш друг двигател :D
        преди - TIPO
        сега - VOLVO XC60

        Коментар


          #5
          Аз, често преглеждам сайтоете за продажба на автомобили, но пробемът е че по документи повечето се водят 1+1, идеята е че за да я направя 4+1 трябва да я карам на технотест, а там вече нещата стават твърде сложни. Аз ще съм доволен и да намеря само задната приставка, от някоя я бракувана или излязла от употреба Пандичка.
          TUNER UNER

          Коментар


            #6
            Какви пари даваш за Панда 4+1 + изрядни документи бензин + газ.
            Fiat Bravo HGT 1997, 147 h.p. - LPG BRC - My first love <3

            Коментар


              #7
              vladrak написа:
              Какви пари даваш за Панда 4+1 + изрядни документи бензин + газ.
              Пусни някоя снимка на лично, а цената според мен я определя продавачът (относно състоянието на автомобила), точно и заради това не съм опоменавал цифри в обявата
              TUNER UNER

              Коментар

              Working...
              X