Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

СПЕШНО-жило за ел. стъкло на пунто мк1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    СПЕШНО-жило за ел. стъкло на пунто мк1

    Трябват ми двете жила на ел. стъклото на пунто мк1. Машинката ми е в перфектно състояние, само жилата се намачкаха много. Ако може някой да ми помогне, ще съм благодарен.
    Мъжът откри ЖЕНАТА и създаде СЕКСА.
    Жената откри СЕКСА и създаде ГЛАВОБОЛИЕТО.
    Мъжът откри ПАЗАРА и създаде ПАРИТЕ.
    Жената откри ПАРИТЕ И Е*А МАЙКАТА НА ВСИЧКО!!!

    #2
    До колкото помня тези жила май не се сменят,трябва цяла машинка.Ако си сигурен че можеш да си ги смениш си вземи от някои магазин за велосипеди там ги дават на метър.
    ex. punto elx 1.2i
    Lancia Libra 1.6

    Коментар


      #3
      Здравей колега!Може проблема да е във водещите ролки на механизма или някоя щипка! В магазина доста често спасяваме хора от купуване на цели механизми!
      Drive or Die!

      Коментар


        #4
        Той реално проблема си е в жилата. Аз съм писал, че търся жила не цели машинки, но благодаря все пак за мнението. Аз послушах petio4528 и си взех две жила на метър и си ги монтирах. Единственият проблем беше, че малко трудно направих пъпките накрая на жилата тъй като след като запоя и оформя калая като пъпка и като монтирам механизма и една пъпка се късаше два пъти. След това леко разтворих жилото накрая и запоих пак, за да влзне хубаво навътре калай и сега съм сглобил пак машинката, но нямам време да я кача на колата да видим резултата. Надявам се сега да не се късе тъй като съм го направил много по-здраво от преди. Мерси на всички за мненията и личните съобщения, в които ми предлагат машинки за по 30-40лв., но аз машинка за 15 лв си бях взел преди от браво, само дето жилата са по къси, но тогава ми трябваше зъбното колело, та сега няма да дам толкова пари за нищо. Благодаря още веднъж на всички
        Мъжът откри ЖЕНАТА и създаде СЕКСА.
        Жената откри СЕКСА и създаде ГЛАВОБОЛИЕТО.
        Мъжът откри ПАЗАРА и създаде ПАРИТЕ.
        Жената откри ПАРИТЕ И Е*А МАЙКАТА НА ВСИЧКО!!!

        Коментар

        Working...
        X