Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изкупувам стари катализатори

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    колега колко струва този от брава 1.6
    Fiat Brava 1.6 16v 103hp

    Коментар


      #17
      И една супер БГ идея примерно 4 Българи купуват катализатор за Брава 1,6 заваряват му от двете страни планки за свързване,правят същите и на колите си които са същия модел и за всеки преглед развиват сменят и минават преглед.После катализатроа почива докато дойде ред на следващия да минава преглед.Между другото през останалото време може и под наем да го монтирвате и да му изкарате парите,че и да печелите.Дано да няма Еко защитници във форума които управляват все още Автобуси Чавдар със 100 метра димен облак и още толкова от парното през зимата. :D
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #18
        Dombi написа:
        колега колко струва този от брава 1.6
        70лв!!!

        Коментар


          #19
          Аналогично питане за Браво 1.6 16V ...И има ли някакво изискване за тези катализатори...да н са задръстени ... или и аз не знам. Ако има нещо повече от това - нося ти катализатора, взимам си парите - каги сега!А .. имам и питане за Сеат Ибиза 1.4 SE 97г. ???
          Fiat Bravo 1.6 16V - Бензин

          Коментар


            #20
            Medic написа:
            Аналогично питане за Браво 1.6 16V ...И има ли някакво изискване за тези катализатори...да н са задръстени ... или и аз не знам. Ако има нещо повече от това - нося ти катализатора, взимам си парите - каги сега!А .. имам и питане за Сеат Ибиза 1.4 SE 97г. ???
            за фиата 70лв!за сеата 50лв!!!

            Коментар


              #21
              Не ми отговори...за изискванията...има ли ??Има ли случаи ...да си връщал някой защото не му харесваш катализатора...къде се намираш...как става размяната и кога работиш ?
              Fiat Bravo 1.6 16V - Бензин

              Коментар


                #22
                Medic написа:
                Не ми отговори...за изискванията...има ли ??Има ли случаи ...да си връщал някой защото не му харесваш катализатора...къде се намираш...как става размяната и кога работиш ?
                0886798776-званни ми!нямам изисквания!

                Коментар


                  #23

                  Коментар


                    #24

                    Коментар


                      #25

                      Коментар


                        #26

                        Коментар


                          #27

                          Коментар

                          Working...
                          X