Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изкупувам стари катализатори

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Изкупувам стари катализатори

    Изкупувам стари катализатори!Цена от 50 до 100лв. взависимост от големината!Тел. 0886 79 87 76!!!

    #2
    20v turbo написа:
    От Пунто колко пари...

    Коментар


      #3
      какъв двигател е?

      Коментар


        #4

        Коментар


          #5
          Ха сега кажи на всички защо ги изкупуваш и даваш такива луди пари сигурно вземаш после двойно от тях или от благородните метали в тях.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            относно катализаторите

            Здравей колега, аз съм от Плевен и имам един от Темпра 1,8 - 94г. Не беше задръстен въобще но го махнах уж да дигне някой конче нагоре. Ако имаш интерес предложи нещо е-майла ми е : abcltd@mbox.contact.bgБойко
            Ducato,Tempra 1.8SLX,Croma 2.0 16V,Innocenti 1.7D, Panda 4x4 Sisley-скудерията ми

            Коментар


              #7
              колега а знаеш ли по принцип колко струва един нов катализатор На братчеда му се наложи да си купи /в Швейцария са задължителни/Даде 780 евро!Така ,че тези 40-70 лева са си нищо!Капка в морето!Струва си да го дадеш за толкова пари само ако е зверски запушен и колата не иска да върви!Иначе моят съвет към колегите е да си държат свалените катализатори и да не ги продават, защото като нищо от догодина ще ги направят задължителни и тогава................едва ли някои би си купил нов/1500 лв. /!Аз лично моят каталзатор съм го свалил, но си го пазя!И аз си мислех да го продам за 50 лв., но тези пари не са нищо, а ако ги направят задължителни кофти работа!Дано колегата "изкупвач" не ми се разсърди , но така мисля аз!
              Fiat Grande Punto

              Коментар


                #8
                Tornado написа:
                Ха сега кажи на всички защо ги изкупуваш и даваш такива луди пари сигурно вземаш после двойно от тях или от благородните метали в тях.
                колега от кога 40-70 лв. станаха луди пари :D :D :D
                Fiat Grande Punto

                Коментар


                  #9
                  Има едни американски катализатори а 300 лв. Един приятел си слои на неговата такъв. Сигурно не е кой знае какво, но ако станат задължителни и някой му трябва да свирка, ще му дам адреса
                  FIAT BRAVO 1.6 16V

                  Коментар


                    #10
                    Да се надяваме да не ги направят задължителни ,че ..... У нас катализаторите няма да струват 1500 лв. сигурно .... ще има ментаци със сигурност!А тези катализатори за които казваш колега са приемливи/300 лв./ все пак!Нещо чух ,че не само катализатори ще въведат, но и данъците на старите коли ща скочат до небето!Да се надяваме ,че ще забогатеем и ща караме нови коли!Дано да стане ,че ..... :D
                    Fiat Grande Punto

                    Коментар


                      #11
                      такива американски ще ви кажа къде има по 150лв
                      2004 Audi A6 4F
                      2002 Lancia Y

                      Коментар


                        #12

                        Коментар


                          #13
                          Само припомняш за темата като пускаш лампички а!, а не казваш на колегите за какво ги изкупуваш.Сигурно има далавера няма начин да няма.
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар


                            #14
                            То ако нямаше далавера и темата нямаше да я има

                            Коментар


                              #15
                              Re: Изкупувам стари катализатори

                              20v turbo написа:
                              Изкупувам стари катализатори!Цена от 40 до 70лв. взависимост от големината!Тел. 0886 79 87 76!!!
                              ПУНКТ ЗА ИЗПИТВАНЕ ГОДНОСТТА НА АВТОКАТАЛИЗАТОРИ! http://www.emk-33.com/gallery2/main....2_itemId=16882 Такъв пункт вече функционира! Могат да се правят изпитания на катализатори, като на някои автомобили се отчита процента на амортизиране на катализатора. Както ще прочете в поста, това е само елемент от една цялостна схема свързана с изпускателните системи, обхващаша цикъла от производство- до монтаж и контрол. Търсим технологии и ще правим опит за частично възстановяване на катализаторите! Но за това ,когато имаме резултати. Ето по същността: Местоположение: http://emk-33.com/www/index.php Цена на изпитанието е 10 лева! Скоро, ще сложим принтер, който ще дава издава протокол за резултатите от изпитанието и ще дава възможност за документален контрол на състоянието на катализатора при определен срок или след рециклажа му. 0899999349 Още неща, които ще ви заинтересоват: ценоразпис на катлизатори: http://www.emk-33.com/gallery2/main....2_itemId=17722 http://www.emk-33.com/gallery2/main....2_itemId=17725

                              Коментар

                              Working...
                              X