Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам икономична кола

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам икономична кола

    Колеги налага се да взема доста икономична кола за майка ми.Няма значение дали е 3 или 5 врати, въпроса е да не гори повече от 5-6 нафта в града, а може и на газ да е.Очертава се да минава доста километри градско, затова.... до около 1000лв.

    #2
    В тази цена нищо свястно не влиза...
    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

    Коментар


      #3
      дали?

      Коментар


        #4
        За да е за 1000 лв и да е що-годе годна да се движи, ще е с умрял акумулатор, без гражданска и преглед, с изтрити гуми. За външен вид не говоря, а колко подводни камъни още има...Във VW форума си споменал и бензин на газ, това по-става.
        Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

        Коментар


          #5
          аз и тук съм го споменал.Ориентирал съм се към пунто, поло корса или нещо от класа.И за 1000лв мога да намеря много добър екземпляр повярвай ми.Няма да е 2012г, а може би ще е 1995-1996-та, но има добри коли за тези пари.

          Коментар


            #6
            Колега имам пунто. С газова уредба е. Ако имаш интерес пиши едно лично да ти пратя снимки.

            Коментар


              #7
              още се търси

              Коментар


                #8
                Re: Купувам икономична кола

                Dimo_J написа:
                Колеги налага се да взема доста икономична кола за майка ми.Няма значение дали е 3 или 5 врати, въпроса е да не гори повече от 5-6 нафта в града, а може и на газ да е.Очертава се да минава доста километри градско, затова.... до около 1000лв.
                Предлагам ФИат пунто с газ но само с малак талон (по колата нчма никви проблеми )0893672125
                Renault 19 Chamade 1.9 dT

                Коментар


                  #9
                  Dimo_J написа:
                  .....И за 1000лв мога да намеря много добър екземпляр повярвай ми.Няма да е 2012г, а може би ще е 1995-1996-та, но има добри коли за тези пари.
                  това нов внос ли? за 1000 лв.Може, НО само ако сам си я ремонтираш. Например - Голф 3 дизел за 500 лв - с блокирал ДВГ, изтрити гуми и съединител за смяна. Ако обаче търсиш кола, която "ще се минават доста километри" - забрави 1000 лв. Ще намериш нещо за 1000 лв. + поне 1000 за първите 2 месеца + ХХХ лв. за следващите 3 месеца НО, ако имаш сервиз, или поне добре оборудван гараж - да за 1000 може и да намериш нещо, което сам да си стегнеш.

                  Коментар


                    #10
                    u_bo написа:
                    Dimo_J написа:
                    .....И за 1000лв мога да намеря много добър екземпляр повярвай ми.Няма да е 2012г, а може би ще е 1995-1996-та, но има добри коли за тези пари.
                    това нов внос ли? за 1000 лв.Може, НО само ако сам си я ремонтираш. Например - Голф 3 дизел за 500 лв - с блокирал ДВГ, изтрити гуми и съединител за смяна. Ако обаче търсиш кола, която "ще се минават доста километри" - забрави 1000 лв. Ще намериш нещо за 1000 лв. + поне 1000 за първите 2 месеца + ХХХ лв. за следващите 3 месеца НО, ако имаш сервиз, или поне добре оборудван гараж - да за 1000 може и да намериш нещо, което сам да си стегнеш.
                    не ми се четат философски теоретични изказвания.

                    Коментар


                      #11
                      Dimo_J написа:
                      u_bo написа:
                      Dimo_J написа:
                      .....И за 1000лв мога да намеря много добър екземпляр повярвай ми.Няма да е 2012г, а може би ще е 1995-1996-та, но има добри коли за тези пари.
                      това нов внос ли? за 1000 лв.Може, НО само ако сам си я ремонтираш. Например - Голф 3 дизел за 500 лв - с блокирал ДВГ, изтрити гуми и съединител за смяна. Ако обаче търсиш кола, която "ще се минават доста километри" - забрави 1000 лв. Ще намериш нещо за 1000 лв. + поне 1000 за първите 2 месеца + ХХХ лв. за следващите 3 месеца НО, ако имаш сервиз, или поне добре оборудван гараж - да за 1000 може и да намериш нещо, което сам да си стегнеш.
                      не ми се четат философски теоретични изказвания.
                      Голфа не е теория, а оферта. в Пловдив е.

                      Коментар


                        #12
                        как ти се струва поло, 96-та 1.0 на газ с нов акумулатор, граджанска и преглед валидни, с винетка за 700лв?има малко работа не отричам, но няма да ми стигне и 1000лв.Така че който търси намира.Не искам да ми предлагате коли, които имат проблем с прехвърлянето.Искам всичко да е наред.

                        Коментар


                          #13
                          колега много се извинявам че се намесвам така във твоита тема но ако ти не го вземеш това поло даи някакви кординати аз да го взема поздрави 0892984953

                          Коментар


                            #14
                            няма да го взема, защото ми е малко слабичко, а и колегите от другия форум малко ме разубедиха.Пратил съм колега от бургас да го види и ако не го купи ще ти дам координатите.

                            Коментар


                              #15
                              Имам перфектно Пунто 1.2 75 с лятни и зимни гуми с дйанти и газ жсичко за тази година е платено за 2000 с малък коментар мога да го дам.
                              ex. punto elx 1.2i
                              Lancia Libra 1.6

                              Коментар

                              Working...
                              X