Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спешно купувам Макферсон за ФИАТ Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спешно купувам Макферсон за ФИАТ Браво

    Колеги , търся спешно макферсон,десен за Браво ’96 , моя го изкривих в една шахта и гумата ми е разкрачена в моменета , загубила е центровка предницата и ми дърпа волана на ляво. Моля колегите които продават такъв автомобил на части да помагат с намирането .
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 103 1996

    #2
    Изкривих го по хубавите пътища в нашата мила родина :X
    Fiat Bravo 103 1996

    Коментар


      #3
      Fiat Bravo 103 1996

      Коментар


        #4
        Здравей. Имам от Брава 1.9 ЖТД, който става на Браво ЖТД, но дали става за 1.6 незнам. Иначе цената е 50 кинта.
        '05 E-class 3.0 24v 30mm H&R/Billstein B6KME GOLD GT/Barracuda LPG / '07 147 1.6 16v Eco Romano Antonio OBD2
        Ex:
        '07 159 1.9 16v JTD SW, '00 Lybra SW 1.9 8v, '86 Delta GT 1.6 8v, '04 C2 1.6 16v

        Коментар


          #5
          Браво

          Амортисьора става без проблем но прожината на дизела е по дебела. Ляв дясен нямат разлика. Единствено в тампона може да има. Имам и аз 30лв.

          Коментар


            #6
            Благодаря на всички за офертите , поръчах ги от един от колегите и чакам в вторник да дойдат. Ще пиша за развитието по ремонта.
            Fiat Bravo 103 1996

            Коментар


              #7
              Смених двата макферсона и направих реглаж , работата беше за 30 минути , сега даже предницата ми е вирната с около 1, 2сантиметра
              Fiat Bravo 103 1996

              Коментар

              Working...
              X