Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам за Фиат УНО

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам за Фиат УНО

    1.Кутия за филтър(тава) за уно с карбуратор марка Solex.2.Задна кора на багажника НЕдупчена за колони за първото уно МК13.Фарове здрави и най важното със здрави държачи(щипки,ябълки) отзад за МК14.Жило за километража само ако е здраво и пластмасовите щипки също са здрави5.Стъкла за стоповете само стъклата ако са здрави за МК16.Превключвателите от двете страни на волана и евентулано табло към тях7.Лайстна на задна врата от 4-врато уно на задна лява врата отвътре до стъклото и над кората на вратата ще приложа снимка по надолу.8.Дръжка(брава) за отваряне на вратата дето е отвътре от лявата страна заедно с пластмасата около нея ще приложа снимка по долу
    Прикачени файлове
    ...

    #2
    Re: Купувам за Фиат УНО

    2.Кора имам НЕдупчена и с хубаво кече,но ще ти я снимам,защото по краищата има леки забележки->10лв.4.Имам и перфектно жило->5лв.6.Конзолите с лостчетата също ги имам->15лв. двете.Табло какво ти трябва-уредите или самото арматурно табло? И двете неща ги имам и са по 15лв. таблото и 20лв. уредите.7.Лайсна ще проверя дали я имам,защото и на мен ми липсваше някоя от задните,но не помня коя...тя е бонус към други неща ако решиш да закупиш.8.Дръжка заедно с пластмасата->5лв.Ако държиш на снимки на конкретните неща ще се опитам да ти набавя,но може малко да се забавя,защото колата е извън града и рядко ходя до там.Ето тук е обявата ако нещо видиш още и си харесаш на общите снимки драсни http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...802&highlight=
    EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
    Fiat Punto 1.2 16v Sporting

    Коментар


      #3
      Колега виж дали тука ако нещо ти хареса или всичко което е останало ще ти го дам за 50-лв,фар,2 стопа,стартер,мигачите,огледало и лостчето за мигачите.
      Alfa Romeo 146
      Alfa Romeo 164

      Коментар

      Working...
      X