Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам карбуратор за Fiat Panda 1000cm

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам карбуратор за Fiat Panda 1000cm

    Здравейте,търся си работещ и изправен карбуратор за Fiat Panda1000cm!Който има да ми пише за цена и подробности на ЛС или в темата!Карбуратора е от този вид:
    Прикачени файлове

    #2
    Имам от Ланчия А112 965куб,но трябва да го видя на село и да го снимам.Най рано в неделя би могло да стане.Цената не е проблем,каквато предложиш.

    Коментар


      #3
      Да,забравих да кажа,че става и от Lancia Y10 или другите модели с подобен карбуратор

      Коментар


        #4
        А автомобила е от 1987г.,в смисъл за по-старите модели панди(не чак тези които са с двигател от Fiat 126 с въздушно охлаждане :D)

        Коментар


          #5
          Чакам колегата за снимка,но и ако други колеги имат да казват

          Коментар


            #6
            Имам цяла такава Панда за части, работеща до преди 2 години, не помня да съм свалял карбуратора (така че предполагам го имам, но утре ще видя, понеже колата е на съхранение на село), ако имаш нужда от нещо друго имам доста чаркове за този модел (почти 1 цяла панда), телефона ми е: 0887 007 228 или 0893 423 315.ПОЗДРАВИ !!!!!!!!!!
            TUNER UNER

            Коментар


              #7
              Uner написа:
              Имам цяла такава Панда за части, работеща до преди 2 години, не помня да съм свалял карбуратора (така че предполагам го имам, но утре ще видя, понеже колата е на съхранение на село), ако имаш нужда от нещо друго имам доста чаркове за този модел (почти 1 цяла панда), телефона ми е: 0887 007 228 или 0893 423 315.ПОЗДРАВИ !!!!!!!!!!
              Имаш ЛС!Поздрави и от мен!

              Коментар


                #8
                Даже сега се сещам и за още части които ще ми трябват!На ЛС ще се разберем

                Коментар


                  #9
                  Driftacha написа:
                  Даже сега се сещам и за още части които ще ми трябват!На ЛС ще се разберем
                  Еми общо взето аз съм я взел за части все още си пърпоря с една модел 86-та, тази дето е на части не и помня 84-та 86-та ли беше, допълнително имам врати, заден капак, прозорци, фарове, стопове, мигачи, една здрава скоростна кутия, и др. при по-топли дни ще се разфасова май че така заема доста място
                  TUNER UNER

                  Коментар


                    #10
                    Аз горе долу ти написах какво още ми трябва на ЛС,което имаш ми кажи

                    Коментар


                      #11
                      Колегата каза,че неговият е повреден!Така че,ОБЯВАТА Е АКТУАЛНА!!!

                      Коментар


                        #12
                        Все още се търси

                        Коментар


                          #13
                          Никой ли няма?Актуална обява!

                          Коментар


                            #14
                            Търси се!

                            Коментар


                              #15
                              ТЪРСИ СЕ!!!

                              Коментар

                              Working...
                              X