Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся дружката на шофиорската врата за Фиат Пунто МК2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся дружката на шофиорската врата за Фиат Пунто МК2

    В магазин е 23 лв. нова искам да знам дали има по евтини попринци и дали ще ми е изгодно да взема или да отивам да си купувам новата? пунтото е 2001 накрая мерси предварително

    #2
    Re: Търся дружката на шофиорската врата за Фиат Пунто МК2

    qnislav_88 написа:
    В магазин е 23 лв. нова искам да знам дали има по евтини попринци и дали ще ми е изгодно да взема или да отивам да си купувам новата? пунтото е 2001 накрая мерси предварително
    имам втора употреба,но за сьжаление е оригинална и цената и е 20лв,ако те устройва 0899921302

    Коментар


      #3
      Re: Търся дружката на шофиорската врата за Фиат Пунто МК2

      nikola nikolov написа:
      qnislav_88 написа:
      В магазин е 23 лв. нова искам да знам дали има по евтини попринци и дали ще ми е изгодно да взема или да отивам да си купувам новата? пунтото е 2001 накрая мерси предварително
      имам втора употреба,но за сьжаление е оригинална и цената и е 20лв,ако те устройва 0899921302
      то и тука има по 20 лв. оригинални,ама все пак е една обикновенна дръжка според мен и цената,щом на новата е 23лв. на втората трябва да е към 10-15 макс поне така си мисля,извинявай ако съм те обидил,нищо лично просто така си мисля.А и да ми я пратиш до Бургас още 5 лв. доставка най-вероятно не по добре не мерси все пак,явно такива са цените навсякъде

      Коментар

      Working...
      X