Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спешно търся тапичката за обезвъздушаване на охладителната с

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спешно търся тапичката за обезвъздушаване на охладителната с

    Трябва ми тапичката от която се обезвъздушава , тя се намира на маркуча за вода към мотора (прилагам снимка). Моля , който продава кола на чати с този мотор или просто има тапата , да ми помогне , щото съм го закъсал без нея. Мотора е 1.6Грешен раздел -> ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 103 1996

    #2
    това е за радиаторчето на парното, ми, докато намериш може да затапиш маркуча с една тапа(от вино примерно) и да я стегнеш със скоба ама няма да имаш парно :D

    Коментар


      #3
      Много странно , като я завивах последния път , затягах нормално , и се счупи главата вътре остана самия винт . Сигурно се е изпекла пластмасата от топлината .
      Fiat Bravo 103 1996

      Коментар


        #4
        nedialk00 написа:
        това е за радиаторчето на парното, ми, докато намериш може да затапиш маркуча с една тапа(от вино примерно) и да я стегнеш със скоба ама няма да имаш парно :D
        и какво ще стане като запуши, нали радиаторчето има вход и изход. Трябва да се свърже входа с изхода за да се направи байпас. Иначе може да го замениш това с болтче, но мисля е ситна резба.
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          така е да искал съм да напиша маркучите, ама съм написал маркуа, може да сложих и някаква метална тръбичка и да ги снадиш

          Коментар


            #6
            Тази сутрин си взех от еконт , маркуча с винта който ми трябваше . Благодарен съм на колегата angel_zx9r който ми го прати . Сега съм спокоен за следващият път когато трябва да обезвъздушавам Темата е за заключване
            Fiat Bravo 103 1996

            Коментар

            Working...
            X