Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За колко мога да си купя полско фиатче? :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За колко мога да си купя полско фиатче? :)

    Мн ме дивят тия коли. :D За колко мога да си вземя едно - средна работа да не е некфо супер-добро само да върви.

    #2
    http://forum.126p.info

    Коментар


      #3
      Re: За колко мога да си купя полско фиатче?

      TheNightRider написа:
      Мн ме дивят тия коли. :D За колко мога да си вземя едно - средна работа да не е некфо супер-добро само да върви.
      Едив познат продава едно , много е стегнато. Италианско е и е с водно охлаждане. Колата е 91год.Каза че и иска 1000 лева. С новите номера е. Ако проявяваш интерес мога да ти пратя снимки на Фатката.
      Alfa 156 2.4JTD ~180p.s., Alfa 145 1.9 JTD~140p.s., MAREA 2.4TD124p.s., TEMPRA 1.9 TD-92p.s., TIPO 1.6 2act-90p.s.

      Коментар


        #4
        мм, 1000 са ми малко множко, ама ша видим дъртия с ко може да помогне. :P прати снимки.

        Коментар


          #5
          Колега има едно в моя район в Бургас.Италианско е,бях му хвърлил око и говорих със собственика иска му 300 лева.И то е с новите номера,дори ме вози.Голяма мания е.Абе върви,горяло 6/100 може и да свали от цената.Не знам.Ако искаш обади ми се,или пиши на лична.Телефона ми е 0898 52 94 73.

          Коментар


            #6
            за какъв питаш? за 125 или 126?мисля че не сте уточнили и едни говорят за 125 а други за 126...
            FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

            Коментар


              #7
              На скоро един пич продаваше 2 такива за 50 лв (едното беше в движение, а другото за части) ... Ако искаш може да поразпитам ... но това може би ще е като се прибера в Бургас ... всъщност имам телефона на човека който ми ги намери (понеже с един приятел искахме да си купим такова и да го напраим гъзарско ) и мога да му звънна ... ако искаш - пиши ми ЛС ...Едит: Да уточня 126

              Коментар


                #8
                Ако има италиански 125 - също няма да е лошо.

                Коментар

                Working...
                X