Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търси се бензинов ФИАТ Мултипла

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търси се бензинов ФИАТ Мултипла

    Колеги, един мой приятел е решил да става фиатаджия, като си е харесал ФИАТ Мултипла.Не се смейте, колата му трябва да е удобна, не красива.Търси се бензинов мотор, като цената не трябва да надхвърля 2500 лв (колкото по-малко, толкова по-добре).Не се държи много на външен вид (то всеки, който види такава кола, обръща поглед настрани, тъй че няма да се забелязват драскотините) )Скачайте с оферти!

    #2
    Извинявам се за спама ама немога да си обясня как човек може да иска такова нещо.Здрави ли са та ги купуват или можеби икономични явно е че няма да е защото му харесва външния вид просто ми е интересно Yellow_Flash_Colorz_PDT_37

    Коментар


      #3
      На мен външния вид ми харесва. Особено с "Абарт" бронята за първите Мултипли. А втората генерация с 17-ки джанти фабрични и в черен цвят ми е мечта. Като функция колата няма аналог. Преди години в старите сезони на Топ Гиър самия Джереми Кларксън каза, че всичко което колата предлага като функция, компенсира странния и външен вид. Така, че нека оставим хората да си избират какво да карат сами. Въпрос на вкус, казало кучето и си облизало д....о.
      KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
      Land Rover Discovery 2.5TD '94
      EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
      EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
      EX: Fiat Regata 1.7D '84

      Коментар


        #4
        Ъп на темата.Бюджетът е вдигнат до 4000 лв.За предпочитане е BiPower (CNG/Бензин).Колкото и да ви е странно - на човека му харесва (на мен също, между другото), вкл. външния вид. Но се търси преди всичко заради удобствата вътре.

        Коментар


          #5
          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=84723
          94' Fiat Punto 1.2 Rosso Swift
          03' Alfa Romeo 156 SW 2.4 jtd Nero Metallico
          02' Fiat Stilo 1.6 16v Grigio Steel

          Коментар


            #6
            Темата е приключена. Купен е търсения автомобил.Следва човека да се регистрира във форума и да почва да пита

            Коментар

            Working...
            X