Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам части за ФИАТ ТИПО /Fiat Tipo/

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам части за ФИАТ ТИПО /Fiat Tipo/

    Здравейте колеги!Търся следните части за ФИАТ ТИПО.1) Преден капак.2) Преден Десен калник. (може и с подкалника)3) Предна броня (може и с халогените) + Предната решетка.4) Преден десен фар + мигача.По принцип колата е от "старата генерация", преди "фейслифта" (1989 година). Но приемам и предложения за части и от по следващи модели.за контакти на Л.С.Поздрави.ПС: Интересува ме частите да са здрави с правилна форма и да не са ръждиви! Не държа толкова боята да е перфектна или ако има драскотини.
    Alfa Romeo 155 SUPER | Alfa Romeo 145 2.0 16v Turbo | FIAT Bravo HGT | Moskvich 2140

    #2
    Колега имам фейслифтови фарове с мигачи и маската между фаровете ако имаш интерес ми пиши на лично ще ти ги дам на мн сносна цена

    Коментар


      #3
      Колега имам десен фар като за теб-десен,стар фейс.Хромът му е в идеално състояние-20лв.
      EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
      Fiat Punto 1.2 16v Sporting

      Коментар


        #4
        Частите от горния пост вече са намерени!Остана да се търси следното:Панелчето с копчето за халогените на централната конзола, ето и снимка:
        Прикачени файлове
        Alfa Romeo 155 SUPER | Alfa Romeo 145 2.0 16v Turbo | FIAT Bravo HGT | Moskvich 2140

        Коментар

        Working...
        X